Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy te objawy sa grozne ? Prosze o odpowiedz


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siedze kolejna noc przed kompem bo nie moge usnac i sie nakrecam :( tylko nie prosze o komentarze typu "idz do lekarza pojde w najblizszym czasie chodzi mi o to zebyscie mi powiedzieli czy to grozne objawy sa bo dla mnie to jest napewno choroba jakas powazna zreszta kazdy nawet najmniejszy objaw dla mnie juz jest "rakiem "choroba serca powazna "choroba pluc itp wiec do rzeczy. Po 1 kolatanie serca czyli bardzo szybkie bicie serca ktore czuje sie w glowie nie dotykajac serca czuje sie jak serce napieprza potem zwalnia i czlowiek jest slaby mam tak raz na miesiac raz na dwa miesiace cos takiego do tego dochodzi bol w klatce piersiowej ale mysle ze to przez kregoslup mam strasznego graba od komputera i gdy dlugo siedze zgarbiony to mnie kluje w klatce piersiowej do tego dochodzi dziwne uczucie jakby drzenie miesnia czy cos mialem tak nie raz na udzie czy w bicepsie takie jakby drganie teraz mam tak na klatce piersiowej po lewej stronie i bardzo boje sie ze to cos groznego + jeszcze od wczoraj bo ostro plakalem w nocy i mialem takie dziwne uczucie przy oddychaniu takie jakby mi tam cos drgalo jakbym mial lekka chrype ale nie mam dziwne uczucie mam je do teraz i tez sie przejmuje czy to nic groznego dla mnie te objawy to objawy strasznej choroby ale co wy sadzicie o tym czy mam sie obawiac jechac na pogotowie odrazu nie zwlekac Czy takie objawy to poprostu ze stresu czy ze zmeczenia moga wynikac? Dodaje ze od paru dni mam straszny problem ze snem w nocy nie moge usnac za to rano moge spac dowoli. Pozdrawiam i licze na jakies komentarze z waszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek9444,

 

Twoje objawy to efekt skrajnego napięcia układu nerwowego. Dodatkowymi czynnikami mogą być brak ubytki w mikroelementach takich jak magnez, potas, wit. z grupy B. Jeśli dochodzi do tego brak ruchu i ciągła pozycja siedząca, problem gotowy. Twój organizm krzyczy o pomoc.

 

 

Obejrzyj sobie ten materiał filmowy, dowiesz się jakie są przyczyny. Jeśli chcesz poczytac o tym więcej idź do działu Kroki do Wolności i do tematu Emocjonalna Joga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×