Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


miszmasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu zbieram sie w sobie , żeby tu opisać moje doświadczenia, poszukać odpowiedzi na wiele pytań, poradzić się, otrzymać pomoc i zrozumienie. Mam niewielkie doświadczenie w radzeniu sobie z depresja, dzis jest dzień kiedy myśle ze wogóle sobie z nią nie radze, a tylo sie oszukuje ze czasem mi sie udaje. Mam nadzieje, to forum mi pomoże;) Mam na imie Patrycja i bede wdzieczna za okazana serdecznośc i zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Myślę, że jestem na dobrej drodze do odnalezienia spokoju, i mam nadzieję, że dotyczy to również wszystkich wciąż borykających się z problemami, których tu spotkam.

 

Mam nadzieję, że nie tylko odnajdę tutaj wsparcie, ale i sama zdołam okazać je innym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za ciepłe powitanie;)

Postaram sie opisac swoje objawy, moze ktos z Was ma takie? Moze ktos mi bedzie mógł pomóc;)

Moja depresja zdiagnozowana została jakis rok temu, ale byla zdecydowanie wczesniej, troche zajeło jej nazwanie, bo ukrywała sie pod maskami roznych chorób. Zaczeło sie od bezsennosci,pózniej bóle zębów, głowy, żołądka, jelita, teraz stawy, kości. Czasem potrafie rozpoznac kiedy to Ona mnie boli, czasem nie. To mój najwiekszy kłopot. Samopoczucie zaczyna spadać jak tylko cos mnie boli przez kilka dni, i wtedy nie mam na nic sił. Biore sympramol, tylko na noc, czsem doraznie w ciagu dnia, czesto zioła na uspokojenie. Bylam na terapii, ale poniewaz znowu zamieszkałam za granicą, przerwałam ja. Bariera jezykowa nie pozwala mi isc tutaj na leczenie, i zostałam znowu sama. Prosze, jesli możecie mi jakos pomóc, piszcie o tym jak sobie radzicie z takimi objawami, radzcie co jeszcze moge robic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×