Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiecznie myślę o tym co by sie stało jakby mnie zostawił...


zuzanna111

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo długo zastanawiałam się czy mam napisać o tym co sie wydarzyło. Jest mi tak strasznie ciężko.w lipcu odeszły dwie tak bardzo bliskie mi osoby.Straciłąm Ich w jednym tygodniu. Na początku nie wiedzialam co ze mną będzie jak dalej mam żyć. Trochę imprezowałam budziłąm się z wielkim kacem moralnym i uczuciem lęku, obawą, że zrobiłam coś głupiego....Ciągle modlę się do Boga, żeby to mineło,żebym już przestała sie zadręczać, boli mnie sece i głowa. Myślę o tym żby zniknąć, żeby się schować zeby mnie nie było...........

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie znalazlas sie w bardzo trudnej sytuacji. Bardzo chcialbym Ci pomoc, ale jedyne co moge zrobic to wspomoc Cie rada. Wiem, ze jest Ci ciezko uporzadkowac sobie na nowo zycie, ale musisz to zrobisz. Czasami zycie zabiera nam ludzi, ktorych kochamy wczesniej niz bysmy chcieli. Jest to zawsze bardzo trudne, ale trzeba nam w takiej sytuacji zrozumiec, ze zycie nie jest czyms wiecznym, jest czyms zupelnie zwyczajnym, tak jak umieranie. Zawsze pozostaja nam wspomnienia, ktore nigdy nie umra. Alkohol jako srodek dorazny moze na chwile usmierzyc bol, ale nie jest rozwiazaniem, wiesz o tym. Powinnas szczerze porozmawiac o wszystkim z mezem. Nastepnym krokiem jest wizyta u psychologa, sama mozesz sobie z tym nie poradzic. Najlepiej zebys udala sie na nia razem z mezem, to pomoze mu zrozumiec Twoj problem. A ja wierze, ze uda Ci sie go pokonac. Trzymaj sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... co ma być to będzie.......... nie wiem, bo on ma i tak mnie gdzieś wiecznie wrzeszczy stawią sie na pierwszym miejscu i wiecznie narzeka, a ja juz mam dosc tego ......... może stad wymysliłam sobie powód do tego żeby skończyć te małżeństwo...

co o tym myślicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×