Skocz do zawartości
Nerwica.com

[BIAŁYSTOK]


Rekomendowane odpowiedzi

Warto próbować. Ja znalazłem, ale w grę wchodzą prywatni. Polecam Pracownię Integra, to zespół czterech terapeutek. Ja spotykałem się z Basią Żukowską i nie żałuję. Na początku było ciężko, ale czas robi swoje, pozwala zaufać i skorzystać z pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego psychologa z Białegostoku jesli ktos ma namiary to proszę o kontakt

 

Polecam Pracownię Integra, to na Warszawskiej. www.integra.bialystok.pl i tam byłem u Barbary Żukowskiej. Ale to prywatna placówka. W ramach bezpłatnych próbowałem kiedyś Włościańską, ale tam mi nie pasowało. Może jednak trafisz tam na kogoś lepiej niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach w Białymstoku jest tutaj: psycholodzy i psychoterapeuci w Białymstoku. Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: "psychoterapia par i rodzin w Białymstoku", albo ogólnie np.: "zaburzenia-jedzenia". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

 

banner3_sharp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje pomocy psychologicznej dla swojego Taty. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, chociaż nie znam zadnego dobrego psychologa w regionie ani nie mam pojęcia jak namowie ojca na tego typu wizyte. Czuje jednak, że musze w koncu coś zrobić, bo On juz nie radzi sobie ze swoimi emocjami (depresja?) a ja nie potrafie Go chyba sama z tego wyciagnąc. Prosze o jakies wskazówki. Może ktoś z Państwa zna dobrego psychologa lub ma podobne doswiadczenia i zechce mi doradzic w jaki sposob mogę Tacie pomoc.Dziekuje!moj mail:julkakar@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ulicę Młynową , sama chodziłam w ramach NFZ, bezpłatnie 6 msc, psycholog i zarazem psychoterapeuta: Magnuszewski W.

nie olewa, angażuje się w to co robi, wszystko ma ręce i nogi na jego grupówkach;) polecam

ale widzac samma po sobie 6 miechow tyo tylko zobaczenie problemu o co chodzi? zatem boję się co będzie dalej, bo zobaczenie to jedno a zmiana myslenia 2..

 

[Dodane po edycji:]

 

chcociaz teraz zastanawiam sie czy moja terapia byla za krotka i za mocno dlawilam sie sama w srodku ze soba, bo jednak znaczacej poprawy nie ma :mhm: oprocz zauwazenia co mnie wkurza i jak powinno być w moim domu, kto jest dla mnie toksyczną osobą w domu...

A może tyle czasu mi to zajęło żeby się otworzyć aż 6 miechów? terapia była grupowa, więc im więcej osób tym więcej spraw do obgadania i brakuje czasu;/a ja prawie nie odzywałam się, chyba że mnie za język ciągnięto;p

juz sama nie wiem

myślalam że juz po 2 miesiącach czuje się jakąs poprawę..U mnie nie było...ale może wina tego że zażywałam leki i moja "choroba" mnie troszkę zaskoczyła. Tzn było tak że kardiolog zlecił mi udanie się do psychologa bo serce mi pykało za szybko. No i się zapisałam. Dzień przed umówioną wizyta dostałam ataku lęku

Ale czy to prawidłowy przebieg terapii skoro nie czułam poprawy

tyle pa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam zdanie , nie polecam i watpię ze kiedykolwiek będe miała zaufanie do jakiegokolwiek terapeuty.skad takie q...przekonaie w terapeutach ze po pół rocznym leczeniu człowiek sobie poradzi.Nawet nie zapytano mnie czy potzrebuję jakiejs dalszej pomocy po ter. grupowej. Terapia trwa , najczesciej kilka lat. Widocznie nie na Młynowej, bo tam bawią się w Boga, który uzdrawia nadomiar szybko... W PÓŁ ROKU

jestem wściekła!!!!!!!!i zlekceważona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra. juz wiem czemu tak było. to sie nazywa terapia prowokatywna. temu tak sie czułam

możecie tego nie czytać albo czytać...terapia działa jeśli my CHCEMY SIE ZMIENIC i nad tym pracujemy,

ale wazne jest tez nastawienie terapeuty i jego uprzejmość na 1 etapach spotkań (wizyt trerapeutycznych).

Jeśli nas nie słucha i lekcewazy na 1,2 spotkaniu możemyy się postarać o kogos lepszego, a naawet powinnismy!!!!

Dobry terapeuta w moim uznaniu to taki miły ale kąśliwy osobnik.

Mój własnie taki był, niby wyrozumiały i niezwykle oddany bo nasłuchujący i obserwujący, ale z 2 str jak Adwokat diabła, czarny charakter.

Wiec jesli psycholog/psychoterapeuta jest mily, uprzejmy ale nie "zadziorny" wtedy uwazam ze terapia nie ma sensu.

Bo terapeuta owszem musi wzbudzać w nas zaufanie swoją dobrą duszą jako człowieka, ale efekty przynosi jedynie w połaczeniu z "uprzejmą złośliwością" terapeuty.Czyli dobroć ale i brutalny sprzeciw- tak ja uwazam,

trymajcie sie ciepło;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy jest tu może ktoś z Białegostoku albo ktoś kto się tam leczył/leczy i zna placówkę państwową lub leczącą na koszt NFZ, gdzie leczą metoda behawioralno-poznawczą?

 

Bardzo proszę o jakiekolwiek info.

 

Wiem, ze trudno o jakąkolwiek psychoterapię na kasę chorych, ale wierzę, że coś się znajdzie.

 

Z góry dziękują za każda odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×