Skocz do zawartości
Nerwica.com

[BIAŁYSTOK]


Rekomendowane odpowiedzi

www.integra.bialystok.pl

 

Pracownia Integra w Białymstoku zajmuje się psychoterapią zaburzeń psychicznych i zachowania. Pracujemy z osobami, którym potrzebny jest psycholog lub psychoterapeuta także z powodu różnego rodzaju problemów emocjonalnych. Podstawową formą działalności jest terapia indywidualna, małżeństw i rodzin. Zespół tworzą psycholodzy i psychoterapeutki z wieloletnim stażem, które korzystają w swojej pracy z teorii i doświadczeń wielu szkół współczesnej psychologii.

Współpracujemy także z doświadczonymi psychiatrami, jeśli jest konieczna opieka lekarska.

Pracownia Integra świadczy wyłącznie usługi płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 32 lat i zaburzenie adaptacyjne w obrazie zespołu lekowego potrzebna jest mi terapia grupowa może ktoś zna dobry ośrodek w Białymstoku, gdzie mogłabym chodzić na terapię grupową z osobami mniej więcej w swoim wieku.Bardzo bym była wdzięczna za podpowiedz. Nikogo nie znam w Białymstoku ale jest mi najbliżej, żeby skorzystać z terapii grupowej bo w małych miastach nie ma terapii grupowych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest i to kilka miejsc

(warto popytać o opinie znajomych, o ich odczucia z pobytu w poniższych miejscach)

 

Terapia grupowa u wykwalifikowanych psychoterapeutów odbywa się w:

www.psychoterapia.bialystok.pl

legeartis.bialystok.pl/psychiatria.html

szpital MSW (oddział dzienny)

też oddział dzienny na Warszawskiej (choć chyba zmieniono lokalizację)

 

lub prywatnie

www.terapiagrupowabialystok.pl

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pierwszy raz piszę na forum, ale już sobie nie daje rady... cierpię na nerwicę lękową stwierdzona i leczona w 2009 roku. Obecnie nie przyjmuje leków bo po łykaniu seroxatu (dwukrotne leczenie z przerwą 2-3 lat bo był spokój) strasznie tyłam. Chyba dojrzałam do tego aby udać się do lekarza bo już mam dość moich wymysłów, dodam że niedawno przeprowadziłam się do Białego i nie mam zielonego pojęcia do kogo się zgłosić.

Moja cudowna nerwica po etapach zawałowo-duszonicowych że tak to ujmę w tym wcieleniu (ataku) obrała sobie układ pokarmowy gdzie ja już praktycznie normalnie nie funkcjonuje bo mega to utrudnia życie... ;( Oczywiście skierowanie do gastro już leży w domu...

Proszę Was o radę do kogo się udać.

Pozdrawiam :bezradny: Kaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2019 o 13:23, white_pawn napisał:

Hej!
Czy zna ktoś z Was dobrego psychiatrę w Białymstoku? 
Może być zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Przez "dobry" rozumiem takiego, który słucha pacjenta, trafił z lekami i pomógł wyjść z depresji lub przynajmniej unormować samopoczucie.
Pozdrawiam,


Zapraszam do kontaktu https://abovo.bialystok.pl :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×