Skocz do zawartości
Nerwica.com

wasz wiek i czas choroby


misiek_1

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie natręctwa w wieku 5 lat sie pojawiły, i były cały czas z róznym nasileniem pierwszy raz leki na natręctwa w wieku 14 lat , stany lekowe około 13 roku zycia zwalczone samoistnie bez lekarza powróciły na studiach i są sobie od czasu do czasu. Psycholog w wieku 15-18, od czasu do czasu, nie jedna terapia ciagła ,jeden i ten sam był psycholog podobno dobry bezskuteczny raczej. Skłonności do depresji raczej nie miałam nigdy, teraz silna depresja juz jest lepiej z tym ze konkretna przyczyna tego stanu u mnie jest.To włąśnie depresja zaprowadziła mnie do psychiatry po raz pierwszy ponieważ zupełnie zablokowała moje zycie nie byłam zdolan do podjecia jakiegokolwiek działania. Oprócz tego czesto miewam stany jak ja to mowie,że mnie nosi wtedy szukam imprezy i zawsze znajduje zeby się wyszaleć , później siedzę spokojnie w domu az znowu zacznie mnie nosić,ale depresji nie miałam nigdy aż do maja 2011 i to jest straszny stan. Lęki w róznym nasileniu sa od 22,23 roku zycia znowu w róznych sytuacjach, wczęsniej tez były tak 7,8 klasa podstawówki ale zwalczyłam je samoistnie, pojawiły sie znowu na studiach i są od czasu do czasu szczególnie w sytuacjach oficjalnych , w zyciu prywatnym raczej nie albo bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 lata.

Pierwsze symptomy nerwicy natręctw i nerwicy lękowej miałem jeszcze przed ukończeniem 10 roku zycia.

Gdy miałem 16 lat choroba rozwinęła się już bardzo w kierunku depresji, dzięki interwencji przychylnych mi osób przycichła, by później wybuchnąć pełną siłą. Leki zażywam prawie stale od 20 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21, lecze się już niemal 3 lata,choruje zdaniem psychiatry minimum 5,zazdroszcze wszytskim u których choroba zaczęła się wtedy gdy już poukładali sobie życia,mieć depresje w najważniejszym okresie w którym buduje się swoją przyszłość,kariere zawodową,szuka się miłości to miazga jakaś jest po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieć depresje w najważniejszym okresie w którym buduje się swoją przyszłość,kariere zawodową,szuka się miłości to miazga jakaś jest po prostu.

 

Coś może i jest w tym, co napisałeś. Czuję, że zostałem złamany, nim wogóle zdążyłem się ukształtować jako w miarę odrębny byt, a może własnie wskutek tego nie ukształtowałem się nigdy. Ja nawet nie wiem, jak to jest czuć się stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×