Skocz do zawartości
Nerwica.com

New;)


NickiMinajBtm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem tu nowa...szukalam wiele info na temat nerwicy...itp....az znalazlam wasze forum:)

Postanowilam ze sie tutaj zarejestruje...a co mi tam:)...Moze bd ok moze nie;)...ale mnijesza...

 

pierwszy raz rejestruje sie na takich typu forach...itp..wiec jestem w tym kompletnie ,,zielona''....:) wiec jak cos zrobie zle..gdzie umieszcze watek gdzie nie mam albo coś...to to bd oznaka mojej amatorszczyzny więc soryy...

 

a teraz skrótem...o mojej ,,chorobie''

 

mam nerwice lękowa..wsumie to neiwiem od czego to sie wzielo...ale mam co noc napady lęku...boje sie...ze mam umrzec....boje sie ze ktos mie zabije...boje sie wszytskiego...nawet gdy obejze jakis film(horror)..utozsamiam sie z tym filmem i w nocy czuje ze ze mna jest tak samo...jak w danym filmie...wiem ze to glupie...ale tak mam....dlatwego nieogladam juz filmow...ogbojetnie jakich...muzyke..slucham tylko taka (disco-polo-wiem ze to glupio brzmi al slucham muzyki ktora mie rozbawi...:( )

boje sie nocy...ranoo jest ok..choć tez czasem./.glupie mysli nie daja mi spokoju...ale noc...na sama mysl panikuje...:( niecche zasypiac...zreszta spie po godznie dzinnie...nie pamietam kiedy przespalam cala noc....:(

 

to tyle tak po skrocie...wiece pisac nie bd bo bym tu cale forum zajela..ale ciesze sie ze sie przelamalm i o tym wkoncu komus (napisalam) powiedzialm:(.....moze ktos to przeczyta...moze ma tak jak ja;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Chętnie przeczytam co cię dręczy. Czy w rodzinie nie masz kogoś komu mogłabyś się zwierzyć?

Jeśli człowiek podzieli się swoim problemem z kim życzliwie nastawionym, wtedy jest naprawdę łatwiej.

Ja też dopiero tu zaczynam się otwierać i mam potrzebę rozmawiania,

a wśród najbliższych muszę udawać, że wszystko jest w porządku, ponieważ nie chcę ich martwić.

Pozdrawiam Cię serdecznie, trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety niekomu nie moge sie wyzalic...z mych lękow itp...bo jak kiedys sie wygadalam to uznali mnie za wariatke;/...wiec z czym do ludzi...?

NIe znam ososby ktorej bym to mogla powiedziec...wstydze sie...sama tego...wiec zyje z tym sama...z tym problelem...

 

Tak mysle o wyzicie u psychologa..jednak...jest to wiztya platna...nie ma psychologa za darmo;(

 

wiec jak uzbieram kase...pewno pójde...:(

 

Pozdrawiam:) :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj , ja tez tak mam ,ze się boje psów , zastrzyków, horrorów, samochodów jak przechodze po ulicy czasami potrafię na środku ruchliwej drogi stanąc i nie iwem czy w przód czy w tył i ktos mnie ciągnie bo ja panikuje a jak widze psa to juz maskra ech , nie jesteś tu sama z takimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×