Skocz do zawartości
Nerwica.com

Absurd


Midas

Rekomendowane odpowiedzi

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/580351,od_nowego_roku_w_radiu_wiecej_polskich_piosenek_w_ciagu_dnia.html

Słucha ktoś dużo radia na codzień? Odczuliście zmianę?

I co myślicie o tak durnych pomysłach?

Czy promowanie na siłę debiutantów i narzucanie z góry co mają ludzie słuchać i na kogo głosować(jak w przypadku parytetów płci)

nie jest już najnormalniejszą kpiną?

To tak jakby administrator forum nakazał żeby co np. 10 kliknięcie miało być w wątku psychologia(paradoksalnie swoją drogą forum psychologiczne, a prawie nikt tam nie pisze ;) ), bo inaczej dostanie bana...

A może ktoś uważa, że to jest dobry pomysł?

 

-- 06 sty 2012, 01:47 --

 

Czemu nikt nie chce podyskutować, w tym jakże interesującym temacie? poza oczywiście Pan reklama, :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie chce podyskutować, w tym jakże interesującym temacie?

Bo tytuł wcale nie sugeruje dyskusji na temat radia :P Ja tu weszłam, bo miałam nadzieję spotkać fanów dobrego zdrowego absurdu - w postaci komedii :P

 

Co do tej polskiej muzyki w radiu - to wcale nie to samo, co parytety albo klikanie w jakimś wątku... To jest PROMOCJA. Żeby coś polubić (lub przeciwnie) musisz najpierw to POZNAĆ. Więc mi to tam nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Zalew kultury Zachodu jest od iluś lat zdecydowanie zbyt intensywny... I zakrył to co nasze.

 

-- 15 lut 2012, 21:22 --

 

Właśnie doczytałam, że 33% czasu antenowego... Ok, przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest PROMOCJA. Żeby coś polubić (lub przeciwnie) musisz najpierw to POZNAĆ

ale cóż to za promocja na siłę...jakby ludzie chcieli słuchać to by ich puszczano. Tak jak kiedyś były świetne zespoły, które puszczano...Dezerter, Maanam, Budka Suflera. Disco Polo! :shock::P i sporo innych, które do tej pory lubię słuchać. A teraz jakieś Andrzejewiczówny i inne wytwory z fabryki gwiazd i tańca z gwiazdami...

Skoro ludzie wolą słuchać piosenek zagranicznych w radiu, a nie chcą polskich kapeli to czemu urzędnicy tak się starają o te parytety :-|

Choć powiem szczerze, że ogólnie radia nie słucham, wolę tworzyć swoje tracklisty na mp3 albo na komputerze, tylko zdziwiło mnie strasznie to nadzorowanie czego obywatel Kowalski POWINIEN słuchać :bezradny:

miałam nadzieję spotkać fanów dobrego zdrowego absurdu
Ja jestem fanem absurdu!! ale innej maści niż w temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widze ze Polacy zrobili to samo co kilka lat temu Francuzi, tylko, ze we Francji utwory rodzimej produkcji maja zajmowac 20% czasu antenowego. Z tym polskim 33% to juz troche przegiecie...Ale ja generalnie i tak mam to w d... bo slucham stacji rosyjskich. Gdzie nie ma nic narzuconego.

A, PROMOCJA bym tego zdecydowanie nie nazwal. Utwory zawsze do tej pory promowaly sie same, jesli byly dobre, i nikomu nie trzeba bylo ich wciskac na chama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwory zawsze do tej pory promowaly sie same, jesli byly dobre, i nikomu nie trzeba bylo ich wciskac na chama.
No dokładnie ja to widzę tak samo, ciekawy tylko jestem co teraz puszczają w radiu i jak "rmfy" obchodzą tę ustawę. Czy puszczają faktycznie nowe "fajne" zespoły do wypromowania, czy klasyki sprzed lat xx.

tahela, ok, ale jeszcze Cię dorwę :P;) nie dziwię Ci się, jak mam doła to nawet mi się kompa nie chce włączać i tylko śpię...trzymaj się :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×