Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja/myśli samobójcze


PrometeusH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i 15-sto letniego kolegę. Bowiem od kilku tygodni zakochany jest w dziewczynie ale od kilku dni im się nie układało, a dzisiaj nastąpił stan krytyczny. Kolega chyba ma depresję, zachowuje się o wiele dziwniej niż normalnie i mimo, że jesteśmy bliskimi przyjaciółmi i praktycznie nigdy w przeciągu 6 lat się nie kłóciliśmy, on zaczął mnie wyzywać i kazał, delikatnie mówiąc, odczepić się od niego. To w ogóle do niego nie pasuje. Poza tym chyba ma myśli samobójcze:

[02:27:07] Paweł Sz.: hah

[02:27:09] Paweł Sz.: a zeby

[02:27:11] Paweł Sz.: tak sie zabic

[02:27:13] Paweł Sz.:.xD?

[02:27:16] Paweł Sz.: brecht mysl

...

[02:27:51] Paweł Sz.: ale

[02:27:53] Paweł Sz.: to jest smieszne

[02:27:57] Paweł Sz.: sobie myslisz

[02:28:01] Paweł Sz.: i mozesz

[02:28:04] Paweł Sz.: np za 15 min nie zyc

[02:28:06] Paweł Sz.: hahahahahaahah

 

Przeraża mnie ta sytuacja, nigdy nie miałem do czynienia z takim nastawieniem. Bardzo proszę o pomoc, naprawdę nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza z nim..powiedz jego rodzicom moze co z nim jest,ze jest w tak zlym stanie psychicznym...jakos oglednie..Powinni isc z nim do lekarza..do psychologa..sam moze sobie nie poradzic...Domyslam sie ze on rodzicom o problemie nie powie?tak byloby najlepiej bo to Oni powinni mu pomoc.

 

-- 02 sty 2012, 10:22 --

 

Do lekarza z nim..powiedz jego rodzicom moze co z nim jest,ze jest w tak zlym stanie psychicznym...jakos oglednie..Powinni isc z nim do lekarza..do psychologa..sam moze sobie nie poradzic...Domyslam sie ze on rodzicom o problemie nie powie?tak byloby najlepiej bo to Oni powinni mu pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×