Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co dalej?


Nikt00

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę siebie. Nienawidzę tego jak wyglądam, jaki mam charakter, jaka jestem. Nie chce wychodzić z domu, nie chce widzieć ludzi. Przy wszystkich czuję się jak śmieć... :(

Boję się spać, zostać sama. Noc to najgorsza pora. Boję się wyjrzeć za okno, bo widzę kobiety powieszone na drzewie. Boję się spojrzeć w lustro, bo widzę straszną twarz. Nie chce spoglądać w lustro, bo jestem straszna....

Musze udawać, że wszystko jest w porządku, że jestem szczęśliwa. Wieczorem zamykam się w łazience i...płacze. Nie potrafię sobie z tym poradzić...

Mam tyle nieobecności w szkole...:( Nie chce tam wracać. Wszyscy szczęśliwi, "wyluzowani", otwarci. Tam liczy się tylko wygląd...

Boję się o swoją mamę. Chociaż powinna, w ogóle nie dba o zdrowie. Nie chce jej stracić i wiem, że muszę umrzeć pierwsza.

W poniedziałek szkoła i...co teraz?

W ubiegłym roku miałam podobne problemy, przez krótki okres brałam leki. Ledwo skończyłam szkołę...:(

Jestem żałosna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ci ludzie nie wiedza co przezywasz wewnatrz,jaka jestes.Oni sa dla ciebie niczym.-tak ich własnie traktujesz przeciez .

To nie znaczy,ze jak brat Cię nie zrozumiał to nikt Cie nie zrozumie.ja jestem w 2kl.liceum i wiem jak jest,jezeli raz stracisz zaufanie to coraz trudniej będzie Ci sie otworzyc!

Musisz to zrobic.Mysle,ze w Twoim wypadku nie jest za późno bo dopiero wszystko się w Tobie tworzy! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×