Skocz do zawartości
Nerwica.com

co jest dla Was najstraszniejsze w depresji?


misiek_1

Rekomendowane odpowiedzi

W piekle przynajmniej się coś czuje, najbardziej nienawidzę anhedonii i związanej z nią wegetacji. Dzień za dniem który upływa i czeka się tylko na koniec, bez planów, chęci, nadziei. Stan warzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresja przypomina wybuch jądrowy.beznadziejne położenie i brak sił na "umycie zębów" to promieniowanie cieplne.fala uderzeniowa to próby samobójcze/samobójstwa dokonane.promieniowanie przenikliwe to dolegliwości somatyczne.impuls elektromagnetyczny to wpływ postępów choroby na relacje międzyludzkie po równi pochyłej.śmierć danego osobnika dotkniętego owym schorzeniem to krater po wybuchu podziemnym/stopiony piasek po wybuchu naziemnym czy koliste rozsunięcie się mas wody morskiej po wybuchu podwodnym którym jarają sie jak murzyn blaszką ci którzy przeprowadzili owe operacje kryptonim "sedan","cannikin","baker" czy "fireball" oczekując kolejnego  Nobla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotność i poczucie winy, że sama do tego doprowadziłam a także brak jednostajności w tym jak się czuję, już sama nie wiem jaka jestem ani kim jestem, co jakiś czas jak wychodzę do ludzi to mam wrażenie że wszyscy mnie oceniają i każda z tych ocen jest negatywna. No i ta bezsilność, bo to trwa już 7 lat i chyba nigdy do końca nie zniknie. 

 

Edytowane przez KotBezOgona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×