Skocz do zawartości
Nerwica.com

ból i kłucie serca w depresji


misiek_1

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas mojej choroby odczuwam kilka razy w ciagu dnia ból lub kłucie między mostkiem lub pod lewą piersią, nie wiem czy Wy też macie coś takiego? miałam robione ekg serca i osłuchiwane serce i wyszło wszystko ok. Pewnie to wszystko przez te nerwy, bo chyba nie z tabletek-zażywam anafranil 75SR 1tabl.rano i pół wieczorem i 30mg deprexoletu na wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba doszło do małego nieporozumienia .Nerwoból ,albo neuralgia to ból spowodowany zmianami chorobowymi w nerwach obwodowych.http://kardiologia.wieszjak.pl/abc-kardiologii/264599,Kiedy-klucie-w-sercu-oznacza-nerwobol.html W przypadku nerwicy pojawia też się ból w klatce piersiowej , nie jest uzasadniony jakimkolwiek problemem ze zdrowiem ciała. Jest to taka reakcja psychiki .Np brak pracy powoduje u człowieka frustrację ,która może spowodować kłucie serca ,ból.Lęk przed chorobą może też spowodować taki ból.W zasadzie to trzeba najpierw ustalić co powoduje ten ból .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potocznie na to mówi się "nerwoból" a nie "ból w klatce piersiowej spowodowany nerwicą"

 

-- 01 sty 2012, 18:30 --

 

hahaha:D

mogłeś sobie darować ten "zajebisty" komentarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×