Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęki, jak się zachowywać ?


radek8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do was pytanie, wolę o tym napisać na forum.

1. Mam takie objawy lękowe, boję się jak jestem sam poza domem, że zaraz ktoś mi coś zrobi, trzęse się cały czas i nie mogę tego opanować. Niewiem jak sobie z tym poradzić. Do lekarza nie mam odwagi pójść, wiem że dostanę leki, ale jeżdżę samochodem i niewiem czy dalej będę mógł jeździć.

Jak sobie z tym poradzić w sposób naturalny ??

2. Idąc ulicą, widząc kogoś z daleka niewiem jak się zachować. Bo automatycznie patrze na niego, a jak tego nie robie to wydaje mi się że patrzy ciągle na mnie i głupio się czuje.

Jak mam w takich sytuacjach się zachować, gdzie patrzeć ??

 

Wiem, że bezsensowne są te pytania, ale dla mnie ważne. Sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary. Idź do lekarza na prawdę... To może się przerodzić u Ciebie w coś o wiele bardziej poważnego... Ja miałem podobne rzeczy i to na pewno z powodu lęku masz takie odczucia. Musisz dać sobie pomóc i uporać się z tym problemem. Nie bagatelizuj sprawy i jeśli nie będziesz mógł prowadzić auta przez ten czas to musisz to zrozumieć, żeby nie narobić sobie poważniejszych cyrków w swoim życiu. pisze to z doświadczenia bo tak jak wspomniałem miałem podobne problemy a w tej chwili jest jeszcze gorzej. przełam się i idź porozmawiaj to może Ci tylko pomóc. A i przede wszystkim musisz się wyluzować i mieć w dupie co kto myśli i jak na Ciebie patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jesli dostaniesz leki to w najgorszym wypadku nie bedziesz mogl prowadzic przez kilka pierwszysch dni jesli bedziesz mial jakies skutki uboczne. Jesli bedziesz czekał z tym to moze byc gorzej az w koncu wcale nie wyjdziesz z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×