Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Dla1992nutka

Poznam chłopaka - szukam miłości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. Chciałabym poznać chłopaka z woj. kujawsko-pomorskiego, pomorskiego lub wielkopolskiego (co nie znaczy, że dyskryminuje chłopaków z innych województw - też piszcie!). Szukam miłości - chciałabym zakochać się z wzajemnością. Myślę, że jestem samotna. Moje gg: 40008745.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy można się zakochać przez internet?

Tak, można. Ja tak miałam. Znajomość wirtualna trwała 2 lata. W realu - 3,5 roku, po czym delikwent zostawił mnie krótko przed ślubem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mhm, ale czy szukanie miłości przez internet ma sens?

dla mnie to JEDYNY sposób poznania dziewczyny i JEDYNY sposób aby ta osoba dowiedziała się czegokolwiek o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
dla mnie to JEDYNY sposób poznania dziewczyny i JEDYNY sposób aby ta osoba dowiedziała się czegokolwiek o mnie.

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to jedyny ale jeden z wielu sposobów, duzo lepszy i szybszy niz dawna korespondencja a przecież i kiedys to sie zdarzało a byłoo utrudnnione bardzie. A dowiedziec sie więcej moze dlatego,ze łatwiej się otworzyć i napisac prawde o sobie niz powiedziec o wlasnych odczuciach. Jeśli ktoś jest szczery przez neta to jest bardziej szczery niz w kontakcie w 4 oczy więc uczucie, które się rodzi tez jest prawdziwsze co do iskrzenia fizycznego tot to juz na zywo trzeba bo be tego nic nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
co do iskrzenia fizycznego tot to juz na zywo trzeba bo be tego nic nie bedzie.

Wydaje Ci się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez internet zakochać???

A co z:

-gestykulacją

-mimiką twarzy

-tonacją głosu

-dotykiem

-poznaniem reakcji na takie zachowania jak np. rzucanie skarpetek na podłogę, głośne słuchanie muzyki, tempo robienia zakupów, poznanie potrzeby prywatności/samotności, różne nietypowe i spontaniczne zachowania itd. itd.

Przecież tego wszystkiego nie wyrazi się przez klawiaturę :P

Oczywiście można zapytać przez internet np:

ON-jakbyś się zachowała jakbym rzucił skarpetki na środek pokoju?

ONA-dostałbyś w łeb!

ON-(tutaj jakaś emotka)

Ale przeczytać, że się dostanie w łeb, a dostanie w łeb faktycznie to dwie różne sprawy.

No i dalej idąc, jak już dostaniesz w łeb to Twoja reakcja zależy od różnych czynników:

-czy partnerka trzęsła się ze złości wymachując rękoma, czy może zrobiła to z gracją godną damy.

-jaką miała minę czy wesołą, żartobliwą, śmiertelnie poważną itd, itd

-tego czy partnerka wrzeszczała, czy zrobiła to w grobowej ciszy

-jak mocno dostałeś i czym

Być może przykład głupi, ale można by ich mnożyć tysiące i chyba wiecie co mam na myśli :smile: .A takie detale według mnie mają olbrzymie znaczenie w "zakochaniu" się, czy też poznaniu człowieka. Bez jaj przez neta nie pozna się człowieka dobrze, co dopiero miłość. Pisać sobie można i jedynie wstępnie poznać.

Patrząc na dziewczynę jak poprawia sobie włosy może być już "tym czymś", a co dopiero masa innych zachowań FIZYCZNYCH..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyobrażam sobie, abym mogła poznać w jakiś inny sposób wartościowego chłopaka. Mam podejść do kogoś np. w parku i zapytać się - "ej, nie szukasz może dziewczyny?" ??? Nie chodzę na dyskoteki, do clubów itp. Jestem nieśmiała. Poza tym normalny chłopak raczej nie zrozumie mnie i moich problemów. Bo przecież nie jestem typową, normalną dziewczyną.

Przez sam internet nie można się zakochać. Rzeczywiście. Ale przecież po pewnym czasie pisania można zacząć spotykać się w realu z daną osobą. I wtedy poczuć prawdziwą miłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wyobrażam sobie, abym mogła poznać w jakiś inny sposób wartościowego chłopaka. Mam podejść do kogoś np. w parku i zapytać się - "ej, nie szukasz może dziewczyny?" ??? Nie chodzę na dyskoteki, do clubów itp. Jestem nieśmiała. Poza tym normalny chłopak raczej nie zrozumie mnie i moich problemów. Bo przecież nie jestem typową, normalną dziewczyną.

Właśnie dlatego,że nie jesteś typową normalną dziewczyną już Ciebie lubię:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Przez internet zakochać???

A co z:

-gestykulacją

-mimiką twarzy

Odmawiasz niewidomym prawa do miłości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odmawiasz niewidomym prawa do miłości?
Oczywiście, że nie :roll: ale czy wtedy miłość online nie jest tym bardziej utrudniona?

Dla1992nutka a kto jest normalny i typowy? fajnie napisał o tym user kahir kilka pięter niżej w wątku "Gdzie można poznać normalnych ludzi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez sam internet nie można się zakochać. Rzeczywiście. Ale przecież po pewnym czasie pisania można zacząć spotykać się w realu z daną osobą. I wtedy poczuć prawdziwą miłość.

Młoda ma rację. Już nawet w czasie pisania można coś poczuć. Wiem, bo tak miałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Midas,

tosz pisze,że kontakt fizyczny jet wazny, mnie skarpetki na podłodze nie przeszkadzają, sa ma rzucam i leza, a jakby mnie ktoś w łeb za to zdzielił to bym się obrazila, mogłby grzecznie poprosić o zabranie ,ale jestem bałaganiazem i co ty na to,oczywiście zakładam,ze zdrowy rozsądek w sprzątaniu powinien być zachowany chodzilo mi o rozmowy , które odsłaniają wnętrze a zeby się dobrze poznac to trzeba pomieszkać ze sobą i nie ma do tego nic czy ludzie mieszkają w tym samym miescie czy się widuja raz na tydzien i mieszkaja daleko, pomieszkać trzeba ze sobą wtedy wiadomo czy sie pasuje do siebie, takie jest moje zdanie a internet to tylko wspomagacz bo jak ludzie sa w zwiazku to się widuja weekendami, razem spędzaja długie weekendy, Sylwestra itp. wiadomo ze sam internet bez żadnego kontaktu fizycznego to nie jest zwiazek, ale jak pisałam znam co najmniej 6 par, których znajomosć się zaczęła przez neta i jezdzili do siebie okolo roku i sa dzisiaj nadal szczęsliwymi parami a pary, które miały do siebie blisko porozstawały się, nie pisałbym tego gdybym tych par nie znała,ale znam jedna kolezanka teraz jest w Poznaniu, dwoch innych kolezanek partnerzy przeprowadzili sie do mojego miasta w tym jeden z nad morza, nastepna moja kumpela ju 1,5 roku spotyka się z facetem z Warszawy, moj kolega teraz zamieszkał z dziewczyną z ktrróą też przez rok spotykał sie weekendowo, ona przeprowadzila sie teraz do niego, przecież nie mowię o sytuacjach gdzie ludzie w ogóle sie na zywo nie widuja bo wtedy to bez sensu i chyba to jest logiczne

acha jutro musże posprzatać w końcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

O ja pewnie już bandy adoratorów piszą, ach ta potęga wyobraźni

Raz umówiłem się z kimś przez internet potem cholernie togo żałowałem. Żadnej swojej dziewczyny nie poznałem przez internet, po po pierwsze dlatego że w te rozmowy zaczyna wkradać się wyobrażenia, fantasmagoria imaginacja partnera, rzecz jasna nierealna, potem przy spotkaniu często dochodzi do z tego powodu do klapy bo partnerka nie jest księżną z bajki jak na zdjęciach,a rozmowa nie lei się tak jak przez gygy. :blabla: No ale jak wiadomo przecie to co do miłości występuje ona tylko w książkach i przez INTERNET :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Droga 19tko czy masz jakieś problemy z wagą,wyglądem?

To jest słuszny trop. Często przez chęć kontaktu internetowego kryją się kompleksy i chęć zaprezentowania się z innej dobrej strony, w nadzieji, że druga osoba zaakceptuje te kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego,że nie jesteś typową normalną dziewczyną już Ciebie lubię:)

Dzięki :)

-- 28 gru 2011, 21:02 --

Droga 19tko czy masz jakieś problemy z wagą,wyglądem?

Nienawidzę siebie :) Nie tylko swojego wyglądu (ale problemów z wagą raczej nie mam), ale ogólnie siebie - swój charakter, zachowanie ...

Dlatego tnę się.

Ale w kontaktach internetowych nie zamierzam tego ukrywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo współczuję. Też się kiedyś cięłam, nie wiem, jak to robiłam, a robiłam i to często i gęsto. Teraz jak próbuję - tak dla eksperymentu - zrobić sobie krzywdę, to jakoś nie mam.... nie wiem... motywacji? ochoty? i w szoku jestem, że kiedyś z taką łatwością mi to przychodziło.

A szukaj miłości WSZĘDZIE. Ja sama nie wiem, czy szukam, ale jeśli szukam, to wszędzie i oczywiście NIGDZIE nie znajduję. Ot los.

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta dziewczyna to ściema,usuńcie jej temat , jak ktoś na gg napisze do niej to zobaczy jaka to ściema , robi sobie jaja z ludzi.I tyle w tym temacie forum jest dla chorych , to nie jest Just For Laugh....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, też jestem z kujawska pomorskiego tylko nieco starszy;) (33lata) jestem samotny i bardzo chciał bym poznać miłą, pożadna dziewczynę, która poważnie myśli o zyciu. jeśli była byś zainteresowana poznaniem mnie, proszę napisz arekn79@wp.pl , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi