Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie w sercu. Proszę o szybką odpowiedź :(


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co cos takiego mieli. Ostatnio mialem atak tzn strasznie sie balem serce moje bardzo szybko bilo sam je slyszalem w glowie. Minelo od tego zdarzenia pare dni a ja mam dalej taki dziwne uczucie po lewej stronie klatki piersiowej tam gdzie mniej wiecej serce sie sprawdza. To uczucie jest takie przypominajace pieczenie ale tez laskotanie takie poprostu dziwne uczucie jak oddycham przewaznie je mam strasznie sie boje ze mam chore serce jak myslicie czy to ma zwiazek z tym atakiem?. Czy takie pieczenie laskotanie serca to cos powaznego? Jutro ide na ekg ale totalnie sie boje ze bede mial jakas operacje a ja strasznie sie boje szpitali i operacji. Czy takie objawy to objawy powaznej choroby serca i moge trafic do szpitala? Jak mysliscie prosze o odpowiedz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o stres i za bardzo się przejmujesz tym atakiem. Co go spowodowało? Był on taki bez okazji? Przestań się stresować, bo to tylko badanie. A nawet jeśli wykryto by coś, to nie musi to być od razu takie straszne. Żadna choroba nie może zapanować nad nami i przejąć kontroli nad psychiką. Będzie dobrze. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skonsultować z lekarzem i spać spokojnie.

Ale, serce sprawdza się w okolicach mostka nie po lewej stronie bo tak naprawde mięsień znajduję się pod mostkiem i jeżeli mostek boli, piecze, kłuje itp to trzeba sie naprawdę martwić.

Łaskotanie i kłucie sam miałem, myślałem że to po papieroskach że rzuciłem ale to było spowodowane stresem, brałem magnez i wmawiałem sobię że to tylko objaw stresu i wszystko okej ( wykonałem serie badań na serduszko ) i przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×