Skocz do zawartości
Nerwica.com

jedyna pozycja w ktorej


narthex

Rekomendowane odpowiedzi

moje nadnercza stopniowo nie laduja coraz wiecej hormonow stresu w zyly to pozycja lezaca. to wlasnie spanie najbardziej udalo mi sie w zyciu bo wtedy objawow brak. siedzac w fotelu w swoim pokoju nawet stosowanie cwiczen rozluzniajacych i oddechowych niewiele daje. jak juz spocone rece powoli zaczynaja mnie wkurwiac klade sie na lozko zeby wyluzowac sie troche cieplota konczyn po czesci wraca i moge wrocic do poprzedniej siedzacej czynnosci.

 

dzisiaj wieczorem schodze cos zjesc na kolacje oczywiscie trzesawka i jakies dreszcze od nerwow grane normalka bo gwaltownie wstalem od fotelu bez chwili polezenia. no jem a ze bylo tego sporo wiadomo swieta to sie mocno najadlem. i to byl blad. wracam na gore, pierwszy odruch wymiotny, no to mysle godzina z glowy. klade sie oczywiscie trzesawka epileptyczna, flaki napiete jak struny, wojna we flakach. po kilkunastu minutach przechodzi. no to wracam na dol pogasic swiatlo. ale wiadomo ze wejscie po schodach dla roztrzesionych nerwow to jak dolewanie oliwy do ognia. drugi etap troche trzesie ale juz mniej. teraz jeszcze troche telepie ale juz w miare ok.

 

parodia zycia niepelnosprawnego czlowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×