Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaczym najbardziej tęsknicie sprzed choroby ?


krak_00

Rekomendowane odpowiedzi

Za odczuwaniem prawdziwej radosci i milosci, za umiejetnoscia cieszenia sie zarowno drobiazgami jak i rzeczami wiekszego kalibru...Po prostu za byciem normalnym, wesolym i wyluzowanym czlowiekiem, calkowicie otwartym na innych. Niestety, moje zaufanie do ludzi zostalo bezpowrotnie zniszczone, a cala reszta lezy w gruzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za beztroskim przekonaniem, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przede mną...............

Teraz na pytanie "kiedy będzie dobrze" mogę odpowiedzieć tylko "JUŻ BYŁO"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tęsknię za sobą. Taką, jaka mogłabym być i teraz: gadatliwa nie tylko przy nielicznych osóbkach, z którymi potrafię normalnie porozmawiać. Aż nazbyt optymistyczna. I ufna, a nie uciekająca z byle powodu. Nie odrzucająca ludzi tylko dlatego, żeby później samej nie zostać porzuconą...

Jest tylko jeden problem - pojęcia nie mam, czy tak naprawdę kiedykolwiek taka byłam...

Wiem za to, że dawniej na pewno nie analizowałam każdego postawionego znaku, czy aby na pewno wszystko jest dobrze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sobą. Teraz w mojej głowie jest wiele głosów, ale żaden nie jest mój. Ale to było tak dawno, że podobnie jak Sol. nie wiem już, czy było na prawdę, czy to tylko ta dziecięca naiwność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za niczym nie tęsknię, wręcz odkrywam nowy świat uczuć i radości.

Nerwicę natręctw mam odkąd pamiętam, a przed rozpoczęciem terapii prawdziwe szczęście czułam ostatni raz pod koniec szkoły podstawowej.

Od dwóch lat odkrywam to, co dla innych podobno jest normą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×