Skocz do zawartości
Nerwica.com

DDA a ZWIĄZKI


okularnica

Rekomendowane odpowiedzi

bylociezko, moooooooooooooooze będziesz. :P ale nie wiem czy jakkolwiek się uda wpłynać na potrzebę adrenaliny w związku, ja to kłótnie ciągle powoduje nieswiadomie, to mam adrenalinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z klotniami to kiedys mialem, hu..wy sposob

ty, no lepszy niż zdradzanie

Ty to gosciu potrafisz pocieszyc.

gościu, do dziewczęcia mówić?dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z klotniami to kiedys mialem, hu..wy sposob

ty, no lepszy niż zdradzanie

Ty to gosciu potrafisz pocieszyc.

gościu, do dziewczęcia mówić?dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, nie, wolałam gościu, tak tylko chciałam podkreślić, że jestem płci żeńskiej, bo może sie nie skapnąłeś:D

wiesz co ani ten sposob ani ten nie jest dobry

no nie jest, nie jest, ale kłotnie dla mnie są mniej krzywdzące niz zdrada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, nie, wolałam gościu, tak tylko chciałam podkreślić, że jestem płci żeńskiej, bo może sie nie skapnąłeś:D

wiesz co ani ten sposob ani ten nie jest dobry

no nie jest, nie jest, ale kłotnie dla mnie są mniej krzywdzące niz zdrada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, heheh, kogo, ciebie? nie chce z panią terapeutką rywalizowac:D

oczywiście to był głupi żart

a poważnie, to nie chodzi o zmianę partnera, tylko zmianę siebie, ja się zawsze będę kłociła, gdyż taka już jestem właśnie przez to że schematy z domu wynoszę, ale pracuję nad tym by tak nie było i żeby w miarę normalni rozmawiac

to tak jakbym ja ci powiedziała, znajdź sobie taką, której nie będziesz zdradzał, która ci będzie wystarczać, a to chyba nie o to chodzi, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, heheh, kogo, ciebie? nie chce z panią terapeutką rywalizowac:D

oczywiście to był głupi żart

a poważnie, to nie chodzi o zmianę partnera, tylko zmianę siebie, ja się zawsze będę kłociła, gdyż taka już jestem właśnie przez to że schematy z domu wynoszę, ale pracuję nad tym by tak nie było i żeby w miarę normalni rozmawiac

to tak jakbym ja ci powiedziała, znajdź sobie taką, której nie będziesz zdradzał, która ci będzie wystarczać, a to chyba nie o to chodzi, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to możliwe, żeby było tak że teraz już nie?

Nie wiem czy to nie jest tak że dda jest sie całe życie, z tym że pewnie można dzięki terapii zmniejszać i kontrolować swoje schematy działania.

 

Ja leję szczerze mówiąc na to, co twierdzą lekarze. :) Przynajmniej, jezeli o mnie chodzi :) Nie wierze w to, że nie mogę z czegoś wyjść. Za to mam w sobie przekonanie przeciwne: że nie tylko mogę, ale także, że jest to w miarę proste i stanowi tylko kwestię czasu. Takie przekonanie bardzo mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to możliwe, żeby było tak że teraz już nie?

Nie wiem czy to nie jest tak że dda jest sie całe życie, z tym że pewnie można dzięki terapii zmniejszać i kontrolować swoje schematy działania.

 

Ja leję szczerze mówiąc na to, co twierdzą lekarze. :) Przynajmniej, jezeli o mnie chodzi :) Nie wierze w to, że nie mogę z czegoś wyjść. Za to mam w sobie przekonanie przeciwne: że nie tylko mogę, ale także, że jest to w miarę proste i stanowi tylko kwestię czasu. Takie przekonanie bardzo mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leję szczerze mówiąc na to, co twierdzą lekarze.

Wiesz, wydaje mi się że dda jest się całe życie tak samo jak alkoholikiem jest się całe życie. Nie zmienisz swojej osobowości ot tak i wcale nie jest to takie proste, no chyba że dla ciebie jest. Jeśli faktycznie jesteś (byłaś) dda to jest to dla nas charakterystyczne myślenie, że wszystko można osiągnąć dzięki sile woli. A jeśli nie jesteś dda, to nie byłaś. I to jest moje zdanie, a lekarzem nie jestem. Możesz oczywiście na nie lać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leję szczerze mówiąc na to, co twierdzą lekarze.

Wiesz, wydaje mi się że dda jest się całe życie tak samo jak alkoholikiem jest się całe życie. Nie zmienisz swojej osobowości ot tak i wcale nie jest to takie proste, no chyba że dla ciebie jest. Jeśli faktycznie jesteś (byłaś) dda to jest to dla nas charakterystyczne myślenie, że wszystko można osiągnąć dzięki sile woli. A jeśli nie jesteś dda, to nie byłaś. I to jest moje zdanie, a lekarzem nie jestem. Możesz oczywiście na nie lać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×