Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw - pomocy.


księżniczka144

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Alicja. Mam 14 lat. Mam nerwicę natręctw. Co prawda nie stwierdził tego lekarz a ni nikt inny ale ja to wiem. Dowodem na to jest chociażby fakt iż po kilka razy wchodze do tego samego pokoju, a jeśli tego nie zrobię czuję ze grozi mi jakiś "pech". Najlepiej zacznę od poczatku.

Nie wiem kiedy to się zaczeło ale zaczelo się od kilkukrotnego podciągania skarpetek. Później wchodziłam kilka razy do tego samego pokoju, byleby tylko przekroczyć próg. Później było natrętne trzaskanie po kilka razy drzwiami i wielokrotne gaszenie światła. Po operacji nogi to mineło bo ciężko mi było robić to majac kule w obu rękach. Jednak nie pozbyłam się tego. jeśli na ekranie telefonu jest jeden paproszek nie zasnę puki go nie wyczyszczę... Pomocy. To nie daje mi żyć... Jest jeszcze wiele innych takich dziwastw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam DOKŁADNIE to samo!!! wchodzenie do pokoju,trzaskanie drzwiami...to objawia się w wielu innych czynnościach.Ja mam 13 lat ;) Ja dopiero dzisiaj stwierdziłam to u siebie,przeczytałam i miałam to samo...jak na razie jakos mi to specjalnie nie przeszkadza ale potem...? Nikt o tym nie wie.I nie mam zamiaru nikomu mówić, choć chciałabym się wygadac :cry:

Co robić? Help :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zaczęło się niewinnie. Później latałam po mieszkaniu tam i z powrotem chcęc 8 razy przekroczyć próg. Teraz mam manie dotykania wszystkiego od 8 do 16 razy... to mnie męczy. Było też powtarzanie tych samych słów... Czuje się jak wariatka... mam takie coś że musze maksymalnie dokręcić korek czy coś docisnac bo inaczej grozi "pech" :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×