Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to objawy nerwicy?


makao11

Rekomendowane odpowiedzi

Glowny objaw mojej choroby to,ze jak mam gdzies wyjsc sama to robi mi sie slabo,mam wrazenie ze mdleje.Od niedawna mam cos takiego ,ze np myje mopem podloge (maly pokoj) ,gdy umyje jestem wykonczona,słabsza,trudniej złapac mi oddech.To samo pod prysznicem przed chwila bralam kapiel chcialam zrobic peeling ,gdy sie schyliłam ,zeby wmasowac balsam w kostki momentalnie zrobiłam sie słaba...

Drugi objaw nieco dziwny nie wiem jak to opisac,moze ktos mial cos podobnego i zrozumie co mam na mysli.

Mam uczucie ,ze sie 'przesuwam' np. leze sobie na lozku i mam wrazenie ,ze sie przesuwam :?::shock: Naprawde wiem,ze smiesznie to brzmi ,ale cialo robi mi sie cieplejsze i mam wrazenie ze 'zsuwam sie w dol lozka'

 

Czy przy nerwicy to normalne,czy powinnam sie martwic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowny objaw mojej choroby to,ze jak mam gdzies wyjsc sama to robi mi sie slabo,mam wrazenie ze mdleje.

To jak najbardziej jest objawem nerwicy.

.Od niedawna mam cos takiego ,ze np myje mopem podloge (maly pokoj) ,gdy umyje jestem wykonczona,słabsza,trudniej złapac mi oddech.To samo pod prysznicem przed chwila bralam kapiel chcialam zrobic peeling ,gdy sie schyliłam ,zeby wmasowac balsam w kostki momentalnie zrobiłam sie słaba...
A to mi nie pasuje do nerwicy . Czy jak nagle szybko wstajesz to robi Ci się ciemno przed oczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowny objaw mojej choroby to,ze jak mam gdzies wyjsc sama to robi mi sie slabo,mam wrazenie ze mdleje.

To jak najbardziej jest objawem nerwicy.

.Od niedawna mam cos takiego ,ze np myje mopem podloge (maly pokoj) ,gdy umyje jestem wykonczona,słabsza,trudniej złapac mi oddech.To samo pod prysznicem przed chwila bralam kapiel chcialam zrobic peeling ,gdy sie schyliłam ,zeby wmasowac balsam w kostki momentalnie zrobiłam sie słaba...
A to mi nie pasuje do nerwicy . Czy jak nagle szybko wstajesz to robi Ci się ciemno przed oczami?

 

Tak,robi mi sie ciemno przed oczmi jak wstaje,bardzo czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na sto procent nie ma nic wspólnego z nerwicą . Spotkałem się z takim określeniem ;ortostatyczyne spadki ciśnienia .Po prostu w tym momencie krew nie dopływa do mózgu i stąd ta ciemność przed oczami i słabość.Nie należy tym się przejmować . Ja też tak mam prawie 30-ści lat . Ostatnio spotkałem osobę ,która ma około osiemdziesiąt lat i też ma takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na sto procent nie ma nic wspólnego z nerwicą . Spotkałem się z takim określeniem ;ortostatyczyne spadki ciśnienia .Po prostu w tym momencie krew nie dopływa do mózgu i stąd ta ciemność przed oczami i słabość.Nie należy tym się przejmować . Ja też tak mam prawie 30-ści lat . Ostatnio spotkałem osobę ,która ma około osiemdziesiąt lat i też ma takie problemy.

uff to mnie uspokoiłes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panikujesz i dlatego przed wyjściem z domu pojawiają się objawy nerwicy .

ale te mroczki przed oczami mam nawet jak nie wychodze,a jesli chodzi o zawroty glowy to faktycznie np jestem w supermarkecie z kims jest wszystko ok,wystarczy ,ze np mama odejdzie na chwile odrazu robi mi sie cieplo,duszno,slabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zawroty glowy to faktycznie np jestem w supermarkecie z kims jest wszystko ok,wystarczy ,ze np mama odejdzie na chwile odrazu robi mi sie cieplo,duszno,slabo

To są objawy nerwicy.

Mroczki przed oczami też mam ,ale tylko wtedy gdy jestem zmęczony ,osłabiony.Ja się nie boje wychodzić z domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nerwica może powodować takie objawy w stawach?

Witam

OD paru miesiecy borykam sie z przeróżnymi objawami od ucisku i pulsowania w głowie, potem dretwienia konczyn i oslabienie miesni (aż cieżko mi chodzic czasami albo podnieść coś ciezszego), ostatnio od paru tygodni trzeszczą mi stawy niemilosiernie, każdy obrót powoduje że słysze nawet ocierające sie o siebie kręgi w kręgosłupie. Przedziwne uczucie. Takie objawy zdarzają sie u ludzi po 50tce a ja mam 29. Porobilem przerózne badania, neurolog, laryngolog, kardiolog (mam nierówna pracę serca czasami). I wszyscy oni twierdzą że moje wyniki są w miarę ok. Neurolog stwierdził tylko dyskopatię w odcinku szyjnym.

Badałem sie nawet drogim testem w kierunku boreliozy (jakże ta bakteria jest popularna w polskim internecie) i wynik negatywny.

Zacząłem podejrzewać że to jakaś nerwica tymbardziej że moj ojciec ma to od zawsze ale sam nie wiem czy może ona powodować takie objawy jak trzeszczenie i strzelanie stawów słyszalne nawet dla osób stojacych pare metrów ode mnie... wiem że można sobie wmówić różne choroby (naczytałem sie sporo o SM, RZS i innych takich) no ale jak cos szura i strzela to znaczy że cos w tych stawach jednak sie dzieje... Wystarczy że poruszę nogą to czuje przejsciowe bóle w kilku stawach, tak samo ręce. Czy ktoś spotkał sie z takimi objawami w nerwicy? Głownie chodzi mi o te strzelanie i szuranie bo reszte neurologicznych objawów to wiem że się zdarzają.

Do tego schudłem 12kg w 3 miesiace, sam już nie wiem czy od chroby czy od stresu przed chorobą, jem w kążdym razie tyle samo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×