Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


vayol

Rekomendowane odpowiedzi

chcialabym przedstawic moje objawy. Jestem na etapie wmowienia sobie choroby SM

 

maj: zaczelo sie wszystko od szumu w uszach, to wszystko. Po kilku dniach jak to w moim zwyczaju zasiegnelam porady dr googla. Wyczytalam ze ludzie z sm tak moga miec. Jednak ja nie mialam objawow zadnych zwiazanych z ruchem czy narzadem wzroku. Zaglebilam sie w temat i strasznie sie przestraszylam przez ten szum;/. Po paru dniach myslac o Sm wlasnie w tym samym czasie kiedy myslalam dostalam objawow parestezji podeszwy stop..spoko :( W zwiazku z tym przestraszylam sie bardzo i zaczelam sie jeszcze bardziej zaglebiac w internecie na temat tej choroby. Przestalam spac, nie moglam zasnac wcale, zasnelam moze o 5 nad ranem a wybudzalam sie o 7 gdyz nie moglam juz spac.

Nasilały się nowe objawy (szczegolnie w nocy)

wszystkie objawy jakie u mnie wystapily to:

-parestezje lewej podeszwy stopy w tym uczucie przebiegajacych pradzkow, pieczenie podeszwy stopy.

-napiecie miesni lewej nogi

-bezsennosc, bylam zmeczona ale nie moglam spac

-bol lewej nogi, niezbyt duzy takie cmienie, ktore powodowalo ze lewa noga byla slabsza troszeczke

-skaczące miesnie nog prawej i lewej, rak, ramion szczegolnie w spoczynku

-bol glowy

-aerofagia

-scisk klatki piersiowej

-szum w uszach jako pierwszy

-jezeli chodzi o moja osobowosc to popadalam w ciagla histerie i plakalam na zawolanie

-slabosc lewej reki

 

bylam u 2ch neurologow, mialam badania odruchow wyszly dobrze

co dziwne po wizycie u drugiego neurologa w lipcu i po zbadaniu oraz dluzej rozmowie z pania po stwierdzila ze nie widzi objawow sm tylko nerwicy lekowej. Tak mi sie z nia dobrze rozmawialo, ze po konsultacji objawy minely jak reka odjal. Najbardziej dokuczaly mi prady przebiegajace w lewej stopie, ktore po rozmowie z pania neurolog zniknely. przepisala mi afobam, ale nie wykupilam leku bo mi przeszly objawy wiec po co mam kupywac.

 

Nie minely 3 miesiace i zaczela sie powtorka z rozrywki czyli to samo z lewa noga i te cholerne male pieczenie w podeszwie i jak ja to mowie coca cola w stopie;/

 

Ja nie wiem czy jestem chora psychicznie spac znow mi jest ciezko;/ czy mam sm czy zespol nespokojnych nog, badz neuropatie obwodowa;/

Wiem ze jak z rana wstane to nie mam tych pradzikow w spodeszwie stopy, dlatego sobie mysle czemu ich nie ma i po krotszej chwiili sie pojawiaja

wiem ze jak nie mysle o tej nodze to mnie nie boli

 

Jakos ciezko mi uwierzyc w nerwice, boje sie isc na rezonans zreszta nie mam skierowania, bo nie dostalam, chyba sie wybiore do psychiatry na spowiedz :D

 

-- 15 gru 2011, 22:00 --

 

jak myslicie co to moze byc?;/

oczywiscie sie obawiam ze to drugi rzut sm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×