Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


jestem bogiem

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, założyłem tu konto ponieważ cierpię na nerwicę uogólnioną i chcę po prostu porozmawiać z ludźmi o podobnej problematyce, poczuć, że tacy istnieją. Świadomość tego mam, ale w ogóle tego nie odczuwam na porządku dziennym. Czuję się jakbym był jedyną osobą z nerwicą na świecie. Bez kitu. Hmm oprócz tego mogę dodać, że mam 20 lat i jestem z zachodniej polski;>

 

pozdrówki.. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne omamy jakie miewam to sporadycznie węchowe. Mówiąc o schizofrenii opierałem się na 'rozszczepieniu osobowości, tj. równoczesnym przeżywaniu sprzecznych rzeczy, sprzeczności różnych sfer psychicznych.' co na prawdę często bardzo mnie męczy. Czuję się jakbym zatracał swą osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie powinnaś zrobić coś, co nie jest w Twoim stylu, coś co pomoże Ci się odbić albo chociaż pokaże, że wszystko jest do ogarnięcia, może być to coś o charakterze symbolicznym nawet.. bo przecież to Twoje życie.. Ty je kreujesz.. a granice i ramy to tylko i wyłącznie Twój mózg.. sam próbuję to ogarnąć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś malowałam, obecnie b. rzadko, ale np. założyłam kanał muzyczny na you tube, ale z reguły nie mam sił go rozszerzać, drukuję po przerobieniu zdjęcia, zapisałam się na portal randkowy i nikt mi się nie podoba albo nie mogę się dogadać

robiłabym b. dużo rzeczy, ale nie mam sił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że powinnaś zainteresować się tym tematem :

 

naturalne-produkty-ktore-poprawiaj-samopoczucie-t29322.html ,a konkretnie TRYPTOFANEM.

Jeśli poprawisz sobie humor to chęci na działanie powinny też przyjść.

 

W ogóle.. hahaha.. ale sobie zrobiliśmy czat w temacie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×