Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to nerwica lękowa?sama juz nie wiem....


Dusiaczek1234

Rekomendowane odpowiedzi

hej...

odkąd pamietam zawsze byłam skryta, chcoiaż wsród dobrych znajomych nie...

ale nasiliło sie to we mnie jakies 3 lata temu,

zrezygnowałam z wymarzonych studiów ze strachu przed luzmi, podróża po duzym mieście i nocnymi powrotami do domu...

mogę stwierdzic ze jestem uzależniona od niektórych uzywek np:papierosów, czy... mariuhuany... ;(

nie mogę zakończyc związku z chłopakiem z którym mi sie za dobrze nie układa, mam wrażenie ze jestem uzalezniona tylko ode jego obecności....

a pisze bo od piątku muli mnie w żoładku, w sobote to właściwie wymitowalam, i od tej pory kiedy się śmieje kuje mnie prawy bark, jakies 4 miesiące temu przestałam brac hormony na jajniki bo miałam torbiele, wtedy tez miałam duszności i i kucia serce, teraz to w sumie przeszło, czasem mnie kuje serce, na pewno rzadziej, ale od piątku czuje się zmulona i.t.d. i ten rwący ból w prawym barku, przy kaszlu, lub śmianiu...

co by tu jeszcze tak na szybko by nie zanudzac, yyyy

tak częste myślenie, analizowanie tego czy owego i szukanie odpowiedzi, czy przez to nie wydarzy sie cos złego, albo strach ze mi sie cos stanie...

tak... bardzo trudne dzieciństwo....

tak, tez wydaje mi się ze mam duze wymagania wobec otoczenia...

no i czuje sie krzywdzona, bo w sumie to tez zawsze chyba z dobroci staram sie pomagac ludziom, a zazwyczaj jestem wykorzystywana,i za kązdym razem: już wam chamy nie pomoge-mysle sobie...na marne... czasem mam sile, czasem poprostu nie wychodze z domu bo po co i.t.d.

strach przed założeniem rodziny, czy uda mi sie ich utrzymac finansowo, czy poradze sobie jako matka, jak jestem taka ciota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×