Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z pracą


Core

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początek chciałem wszystkich przywitać, jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam 20 lat, zrezygnowałem ze studiów ponieważ sobie nie radziłem. Obecna sytuacja, zmusza mnie do podjęcia pierwszej pracy, przynajmniej do nowego roku akademickiego. Problem w tym, że ja nie widzę siebie w żadnej pracy. Jestem introwertykiem, a to dodatkowo nie pomaga. Myślałem żeby poszukać czegoś w galerii handlowej, ale sama myśl o tym że miałbym komuś coś doradzać w zakupie, jak nigdy tego nie robiłem mnie przeraża. Nawet boję się iść do byle jakiego sklepu i zostawić cv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynalam prace w twoim wieku mniej wiecej..nie mialam pojecia czym jest praca i co chce robic..moja historia z praca zaczela sie od stazu..na rozmowie z doradca zawodowym powiedzialam,ze jest mi wszystko jedno gdzie bede..ze chce zdobyc doswiadczenie..ze studiuje..ale glownie chce pracowac..i tak trafilam na staz do hurtowni..potem ze wzgledu na doswiadczenie(staz) do kolejnej na zastepstwo..jednak z zastepstwa ktore mialo trac max 2lata zrobilo sie 5..teraz ze wzgledu na wczesniejsze doswiadczenie..pracuje takze w telemarketingu..takze jestem po technikum ekonomicznym(aktualnie III rok studiow na kierunku pedagogicznym)...tazke doradzam ci poszukac pracy na poczatek gdziekolwiek aby zdobyc doswiadczenie..o moim juz ponad 7letnim doswiadczeniu zdecydowal przypadek..a moze pomoc doradcy w urzedu pracy..albo popytaj ludzi na czym polega ich praca co robia itp..ja czuje sie dobrze w sprzedazy w pracy z ludzmi..gdziekolwiek by to bylo..hurtownia..sklep.."sluchawki"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uht, z doradcą zawodowym można umówić się w każdym urzędzie pracy. Poza tym, wiele szkół średnich, szczególnie w klasach maturalnych, organizuje spotkania dla maturzystów z doradcą zawodowym, który mógłby im pomóc w wyborze dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat temu miałem styczność z takim doradcą - żenada, to co mówiła to albo wiedziałem albo było kompletnym nonsensem. Może akurat źle trafiłem ale nic mi to nie dało, a cały ten urząd pracy to zwykła kpina niepotrzebna nikomu biurokracja której celem jest chyba dawanie zatrudnienia jej pracownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×