Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tramal i bunandol


diksi1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem uzależniony od tramalu i bunandolu od tego drugiego uzaleznili mnie w szpitalu Rydygiera w Krakowie na detoksykacji

wczesniej tramal zażywałem 5 lat w końcowej fazie duża butelka(96 ml) starczała mi na 5 razy od pół roku zażywam bunandol i citabax zdażyło mi się pare razy zazyć do tego tramal ale nie działał i żle sie czułem nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie zastąpiłem "piwa wódką"

żle się czuję nie wiem czy ja mam taką dużą depresję czy uzaleznienie od kolejnego leku

od roku jem co miesiąc inny antydepresant i nic nie działa

i co z tym zrobic tak się nie da dalej żyć ja nie wiem jak jest sięczuć normalnie

pomocy

Diksi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem na sen 100 mg Tramalu ,nie mogłem zasnąć ale rano pomimo 3 godzin snu czułem się rześko jak mało kiedy,dodatkowo czułem super luz i nawet obsesje wyraźnie zmniejszyły swoje nasilenie-byłem zaskoczony natychmiastowa poprawą samopoczucia i stłumienia lęków bez zamułki.. podejrzewam o ten pozytywny efekt przede wszystkim noradrenaline i serotonine .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak silnie uzależnia psychicznie-możesz dzięki niemu lepiej funkcjonować,czujesz się świetnie,na luzie i nie widać po tobie że masz fazę.Ale naprawdę można sobie tym spore kuku zrobić-w dużych dawkach bardzo często powoduje napady padaczkowe,poza tym nie można go łączyć z SSRI- zespół serotoninowy.Bunondol(buprenorfina)jest dziwnym lekiem-często powoduje dysforię,ale też uzależnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 18:43, diksi1 napisał:

Jestem uzależniony od tramalu i bunandolu od tego drugiego uzaleznili mnie w szpitalu Rydygiera w Krakowie na detoksykacji

wczesniej tramal zażywałem 5 lat w końcowej fazie duża butelka(96 ml) starczała mi na 5 razy od pół roku zażywam bunandol i citabax zdażyło mi się pare razy zazyć do tego tramal ale nie działał i żle sie czułem nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie zastąpiłem "piwa wódką"

żle się czuję nie wiem czy ja mam taką dużą depresję czy uzaleznienie od kolejnego leku

od roku jem co miesiąc inny antydepresant i nic nie działa

i co z tym zrobic tak się nie da dalej żyć ja nie wiem jak jest sięczuć normalnie

pomocy

Diksi

Cześć, to stary post ale też mam z tym problem, jak sobie z tym poradziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×