Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym dodała ,że beznadziejność rośnie wprost proporcjonalnie do doświadczenia. Wydaje im się ,że już są tak rewelacyjni ,że wcale nie muszą się starać :mrgreen:

Mylisz się Droga Koleżanko :P to ja starszy pan Ci to mówię :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Wiola i inne koleżanki chciały dowartościować parę osób z tego forum dlatego tak napisały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie Suazi ale i też seksu to to ich krótkie życie jest właśnie efektem seksu bez zabezpieczenia i połowa mieszkańców ma aids a że zaczynają tam go uprawiać w wieku 10-12( często jest to gwałcenie przez sąsiadów i wujków) lat to takie są statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, większość facetów jest tak beznadziejnych w łóżku, że czasem ciężko się połapać który ma doświadczenie, a który nie :P

 

Hehe, płytkie patrzenie i zwalanie odpowiedzialności na kogoś nie na Siebie ;) A może Ty jesteś beznadziejna w łóżku i co teraz? Może masz za słabe umiejętności komunikacyjne by to zmienić? Wiem, że zajebiście jest zwalać na kogoś winę, trudniej jest wziąć odpowiedzialność za Siebie ;)

 

Poza tym robisz taką głupią generalizację, bo wątpię, że sypiałaś z około 15-20 mln facetów w tym kraju, w sumie to było ujęcie ogólnikowe czyli liczyć można w mld teraz haha! Nie znasz jacy są faceci, bo nie znasz większości i tyle ;) Dokładnie jest też na odwrót ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best, a ten język przy moim poście to Ty widzisz? To jest emotka. Sugeruje, że wypowiedź nie jest zachowana w poważnym tonie. Myślisz, że mi dogadałeś? A gdzie napisałam, że jestem dobra w łóżku? Gdzie była mowa o jakiejkolwiek winie?

 

Co nie zmienia faktu, że o seksie trochę wiem. Większość (tak, większość, nie muszę z nimi sypiać, żeby móc tak powiedzieć) facetów myśli, że do seksu wystarczy chęć, nastrój, czuły dotyk i słówka, gra wstępna, wkładanie i wyjmowanie. O technice to już nie pamiętają. Ile razy mówiłam swoim facetom co mi sprawia przyjemność, a co nie. A za każdym razem te same błędy. Nic, tylko zrzucić takiego na podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że do seksu wystarczy chęć, nastrój, czuły dotyk i słówka, gra wstępna, wkładanie i wyjmowanie

Nom,z tym chyba,masz rację,zresztą wielu wybitnych seksuologów potwierdza to co piszesz-,że większość facetów tak myśli,nie pamiętają o technice i dbają tylko o swoją własną przyjemność zapominając o przyjemności partnerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mówiłam swoim facetom co mi sprawia przyjemność, a co nie. A za każdym razem te same błędy. Nic, tylko zrzucić takiego na podłogę.

 

Hehe to jak Ci tak nie pasowało, to trzeba było zrzucić :D Może by to ich nauczyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciał bym moich genów przekazywać dalej po co mam hipotetycznym potomkom problemy stwarzać. Chyba że mi by za to płacili i dało się z tego żyć ale w Polsce to nierealne. Polska ze współczynnikiem dzietności 1,3 (powinien być 2,1) czeka wyludnienie a o jakiś sensownych emeryturach chyba że ktoś sobie sam odłoży to może zapomnieć bo rodzi się teraz 2 razy miej ludzi niż w latach 80- tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bez sensu wlec tematu kto jest winny,lepszy.gorszy...to czysta demagogia...zeby bylo wzglednie dobrze OBOJE Partnerow musi sie starac chcec i szanowac..drugą osobę....do tego potrzebna jest dojrzałośc emocjonalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz: mysle ze nawet bez dojrzalosci emocjonalnej warto sprobowac chciec, tak dlugo jakpartnerzy sa w stanie szczerze o wszystkim rozmawiac (tak jak Kiyia wspominala) dawac sobie poczucie bezpieczenstwa wszystko jest mozliwe naturalnie nie dzieje sie wszystko z nocy (dnia) na noc (dzien) trzeba byc cierpliwym i wyrozumialym wobec partnera, nie BRAC/OCZEKIWAC tylko dawac i wtedy przyjdzie taki moment ze znajdziecie/poczujecie sie w raju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to słodkie, kochane i przemiłe jak facet jest niedoświadczony, sto razy bardziej wolałabym takiego od typowego macho, jeb**aki, podrywacza i innego wozaka-luzaka.

 

Sprytna cenzura hehe :P

 

ToPiC:

Ja mam dopiero 17 lat i w głowie mi się nie mieści, żeby moja potencjalna przyszła dziewczyna/żona spała w przeszłości (nie będą jeszcze ze mną) z innym facetem. Po prostu nie nie potrafiłbym, nie wiem czemu. Mam tak odkąd pamiętam :P

 

Widzą co wy tu piszecie i tego co mnie zapewne spotka trochę boję się dorastać xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem wymogów co dziewictwa niektórych facetów względem kobiet. Po pierwsze to ciężko będzie taką chyba znaleźć a co jak się zakochasz w takiej która nie jest dziewicą olejesz ją bo miała przed tobą faceta, dla mnie to głupota. Nie jestem zwolennikiem promiskuityzmu seksualnego ale też takie fanaberie jak poszukiwanie dziewic w dzisiejszych czasach uważam za niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ciężko będzie taką chyba znaleźć a co jak się zakochasz w takiej która nie jest dziewicą olejesz ją bo miała przed tobą faceta, dla mnie to głupota.

 

Być może i głupoty, ale wydaje mi się, że większą głupotą byłoby związek z taką dziewczyną i ciągłe myślenie o tym, że miała innych. Nie mógłbym przestać o tym myśleć, a taki związek byłby raczej męczący niż przyjemny dla mnie jak i jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopaki,w tych czasach dziewicami,to już chyba tylko są 12latki....także sorry ale dziewice nie dla nas;).Zresztą,tak na poważnie...co to za różnica czy już robiła to z kimś wcześniej?...Czy to oznacza od razu,że będzie nas kochać mniej od tamtego co z nią był kiedyś?...Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba teoretyzujesz jak byś tą dziewczynę miał i się zakochał to może byś inaczej patrzył. A poza czy masz zamiar dziewczynie która Ci się spodoba zadawać pytanie czy jesteś dziewicą, czy potrafisz wyczuć nosem która jest a która nie, ale pozory często mylą.

Pewnie dręczyło by Cię pytanie czy inny byli lepsi w łóżku niż ty a mając dziewicę tego unikasz, u mnie to akurat odpada bo ja zawsze za najgorszego się uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×