Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2019 o 20:05, wiejskifilozof napisał:

Poprzypominam,że najbardziej kochliwe.Są kobiety niepełnosprawne intelektualnie.Owszem,nie zbyt mocno.I wiejskie dziewczyny.Rasowe,chłopki.

Wiejskie dziewczyny, chłopki jak je nazywasz raczej kojarzą się z pragmatyzmem i ponad strzały amora cenią zaradność życiową faceta. Ale być może to już nieaktualne bo dzisiejsza wieś coraz mniej różni się od miasta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 20:05, wiejskifilozof napisał:

Poprzypominam,że najbardziej kochliwe.Są kobiety niepełnosprawne intelektualnie.

Serio? :D

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lunaa napisał:
W dniu 16.04.2019 o 20:05, wiejskifilozof napisał:

Poprzypominam,że najbardziej kochliwe.Są kobiety niepełnosprawne intelektualnie.

 

 

4 godziny temu, Lunaa napisał:

 Serio? :D

 

Coś w tym jest, lecz na pewno to nie są uczucia, choć wpływ ma wiele czynników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak jest generalizacja. Podobnie można mówić o kobietach z patologicznych rodzin, też często chętniej wchodzą w związki, szukają kogoś kto będzie się nimi opiekować. I podświadomie wybierają facetów podobnych do ich patologicznych ojców, tworząc potem takie same patologiczne rodziny i krąg patologii dalej trwa przez pokolenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Bez sensownej terapii ciężko przerwać ten stan. Strach oraz niechęć do zmian. Lęk, że może być gorzej i przekonanie, że lepsze jest "zło", które się zna i wie czego można się spodziewać, niż nowości, które wprowadzają dezorientacje. Czasami też dochodzą problemy finansowe i tworzy się impas. Bez wsparcia życzliwych osób jest ciężko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nasunęło się tylko pytanie, czy prawiczek lub dziewica musi być niedoksztalcony/a? 

 

 

O co mi chodzi?

Można nie mieć praktyki ale znać teorie, a z teorii wyniknąć może wiele ciekawych rzeczy.. (chyba ciekawych) tzn przekładając to na rozum zdrowego seksualnie człowieka. 

 

Ja znam dużo teorii, mam zero praktyki poza sama sobą no i myślę że jak naprawie podejście do obcowania z kimś tam wybranym i pokochanym to będziemy mieli udane życie seksualne. Xdddddddd 

Edytowane przez Gość
Xddddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×