Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast, ja tylko chcę doradzić. Kurcze,zdaje sobie sprawę,ze istnieją faceci,ktorzy no nie podobają się kobietom i ni chuchu, nie przeskoczysz tego. W takim układzie szkoda się męczyć,tymbadziej jak się ma już kolo 40. Za niedługo sprzęt może zacząć nawalac i poruchane... Oj,sorki pozamiatane. Trzeba korzystać,a przynajmniej spróbować. Wszystko jest dla ludzi.

 

No,to mnie pocieszyłaś :smile: choroby weneryczne.

Nie przesadzajmy.

One używają gumy i Ty też użyjesz gumy. (jeno poćwicz zakładanie, bo czasem niełatwe jest :mrgreen: )

To daje akceptowalny stopień ryzyka.

Spoko, wiejskifilozof, obejrzy parę odcinków sexmasterki i się doszkoli. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, Ja to rozumiem i dlatego postawę popieram. Żyje sie tylko 22000 dni, jezu no trzeba ruchać no co zrobić noX Trzeba doświadczać, tu akurat więcej jest doświadczeń negatywnych ale są tez pozytywne i może lepiej na nie skierować swa drogę.

 

Wyobrażenie lękowe jest zazwyczaj większe niz lęk którego się będzie doświadczać, to jak z tym pytaniem które okładasz, odkładasz a im dalej tym trudniej zadać. Zresztą to jest chyba najbardziej widoczne na pytaniach zadanych samemu sobie.

 

Monku zaruchaj, nikomu nie kibicuje tak jak tobie. Nawet na euro jak były karne i strzelał ten nasz Jakub to się zastanawiałem ,,czy Monku juz zaruchał?'' Jak nie strzelił to ,,czemu Monka nikt nie wspiera'' Waj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz tacy mądrzy, a gdy detektywowimonkowi doradzałem wizytę u profesjonalistki i nawet chciałem na ten cel zbiórkę organizować, to mi moderacja kazała zamilknąć! To jest skandal! To jest policzek dla naszej całej ekipy! To po prostu antypolskie co tutaj wyprawiacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,to mnie pocieszyłaś :smile: choroby weneryczne.

Nie przesadzajmy.

One używają gumy i Ty też użyjesz gumy. (jeno poćwicz zakładanie, bo czasem niełatwe jest :mrgreen: )

To daje akceptowalny stopień ryzyka.

 

Mam zamiar przestać być prawiczkiem,zanim skończę 45 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak całkiem serio, to czemu nie pójdziesz do agencji?

Hmm, a gdyby tak zafriendowac się z Psychotropka`89, po cichu licząc też na "benefits" ? Heh, tak tylko głośno myślę :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, wybacz ale wyszłam z obiegu forumowego na kilka miesięcy i mogę mieć zaburzone odbieranie sarkastycznych postow. ;):uklon:

wiejskifilozof, łooo jeeenyyy... To Ty w końcu chcesz ta cnotę stracić,czy nie? Tyle lat o tym piszesz,silimy się na rady,a Ty pyk... Moze za 5 lat się zdecyduje ewentualnie. Ty chyba sam nie wiesz czego chcesz. :roll:

Kontrast, mogę dolozyc. W końcu to szlachetny cel. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, wybacz ale wyszłam z obiegu forumowego na kilka miesięcy i mogę mieć zaburzone odbieranie sarkastycznych postow. ;):uklon:

 

Luz. :)

 

Jezu no dobra, Hansowi też na dziwkę zbieramy/

 

To jest atak na mnie. To jest próba zrobienia ze mnie dziwkarza i sugerowanie, że jestem prawiczkiem, a to wszystko w jednym zdaniu! Żądam interwencji najwyższej administracji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monku zaruchaj, nikomu nie kibicuje tak jak tobie. Nawet na euro jak były karne i strzelał ten nasz Jakub to się zastanawiałem ,,czy Monku juz zaruchał?'' Jak nie strzelił to ,,czemu Monka nikt nie wspiera'' Waj?

Wzruszyłam się :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, moge Ci dołożyć. Z innymi zrobimy dla Ciebie zciepę publiki. Ale jakoś wątpie, żebyś poszedł tak czy siak. Kasa to tylko wymówka. Niby chcesz, ale nie... Bo kasa, bo jeszcze nie, bo co dziwka powie, bo mnie wyśmieje, bo jej drina nie postawie, bo nie pije... I tak zawsze jakies "ale" bedzie. A tu sorry, samo się nie zrobi. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, do biegu... gotowi... START! :twisted:

Fuck! I wyjebalem się o to sznurowadlo :P

 

"A kiedy już Cię prawie znam

I łapie Cię za rękę by imię Twoje zgadnąć

Potykam się na sznurowadle"

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×