Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, od dzis kupuje profesjonalny aparat oraz jade do łodzi na weekend w celu rozwijania mojego nowego hobby i robienia profesjonalnych fot, hmmmmmmmmmm gdzie by tutaj w łodzi znalesc jakas piekna muze/modelke/bogini ktora lubi chodzic nago i zostałaby moim natchnieniem i wena :) :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nawet nie musi być w łóżku co nie detektywmonk

 

-- 23 maja 2014, 10:33 --

 

btw. zawsze zastanawiałem się czemu kobiety spędzają pół swojego życia w toalecie z koleżankami, więc w końcu kiedyś zapytałem koleżankę czemu no bo przecież w wielu publicznych sraczykach damskich śmierdzi nie mniej niż w męskich, a ona mówi, że nie ważne, że śmierdzi, ważne, że jest lustro, więc może to jest rozwiązanie na upalne przejażdżki publiczne- zamocujcie sobie lustro na plecach autobusowego trolla :smile:

Pewnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, ale oni zawsze bedą :mrgreen:

Dlatego też ten topik będzie istniał po wsze czasy, póki w ziemie nie pierdyknie Koniec Niebieski ;]

 

pozniej tez bedzie istniał :mrgreen: on nie tak łatwo się podda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, na al. unii jest cicho i spokojnie , moje osiedle w końcu , chyba , że po meczu to inna historia , proponuje Bałuty , zachodnią tam po zmroku bez kastetu i pały nie można chodzić :lol:

Ja mieszkam na starym Widzewie i tylko parę kroków mam do Śródmieścia. Zawsze coś się dzieje nudy nie ma a co do kastetów pałek itp to mam przy sobie pałkę teleskopową swoi mnie nie tykają ale na wypadek zbłąkanej duszyczki ze Śródmieścia która jak najszybciej chce do nieba zawsze warto mieć przy sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Nawet się z tym zgodzę w erze w której nie ma ma miejsca dla dresów udających swoich rapowych bogów i pokolenia JP tam zawsze się jakiś napatoczy jeśli komuś mówię że jestem ze starego Widzewa to się dziwią bo nie lubie być obwieszony jak choinka Nike'ami, Adidasami itp czy oryginalnymi czy bazarowymi ze stoisk Chińsko-Białorusko-Ukraińskich. Nie pytajcie mnie o szczegóły tego poprostu wielu tam widziałem:D. Ale zresztą cała Łódź niczym specjalnym jeśli chodzi o dzielnice się nie wyróżnia tylko inne budynki,sądy i szalikowcy:). Gdyby nie Dusseldorf pewnie i ja zszedłbym na psy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×