Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam - prosze was o pomoc


anonymous_mdf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy, nie wiem czy będę długo tu przebywał, bo nie wiem czy coś mi dolega, to właśnie chce odkryć - coś mi dolega czy nie?

Ostatnio mam wielkie zaburzenia emocjonalne, myśli samobójcze... Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

 

Mam tylko jedna prośbę, nie chce żeby mi cale forum pomagało tylko jedna osoba, nie chce żeby mi koniecznie odpowiadała ale żeby tylko mnie wysłuchała, żebym mógł jej się zwierzyć.

 

Ehh, nie chce truć tym swoich znajomych, chce się zwierzyć komuś kogo nie znam, wiec jeśli ktoś chciałby mi pomoc prosiłbym o kontakt (nr GG, albo chociaż nr tel. mogę dać na pw)

 

Tutaj opisze siebie i swój problem:

Jestem płci męskiej, mam 16 lat, rodzice rozwiedzeni już 3 lata (może ta informacja jest istotna, nie wiem). Chyba jestem chory na depresje, mam myśli samobójcze, zaburzenia emocjonalne itp. Nie chce jak na razie iść z tym do psychiatry - nie chce żeby rodzice się dowiedzieli o tym, nie chce ich martwic, ani tez żeby przyjaciele się dowiedzieli.

Wszystko zaczęło się już dość dawno, chodź dopiero teraz sobie uświadomiłem ze może być na prawdę ze mną źle.

Trudno jest mi dokładnie napisać co mi dolega, chodzi przeważnie o miłość, popadam w depresje przez to, za bardzo się spoufalam z ludźmi, za bardzo we wszystko wkładam uczucia. Może wam się to wydawać trochę śmieszne bo mam tylko 16lat, ale mam myśli samobójcze od dłuższego czasu, w weekendy pracuje na dachach - dekarz, nie raz jak stoję na samym progu dachu mam po prostu chęć skoczyć...

 

Ehh... Nie wiem czy jest sens rozpisywać się dalej, iż chce aby tylko jedna osoba znała moje problemy, chciałbym jej tylko pisać, nie oczekuje żadnej reakcji, chce po prostu się z kimś tym podzielić. A jak już ta osoba miałaby mi pomagać to z góry mówię że nie lubię typu: Wszystko będzie dobrze, tylko żeby ta osoba dała mi porządnego kopa żebym się ogarnął : )

 

Z tego wszystko mogło wyjść masło maślane, ale po prostu pisałem co czułem, więc jeśli ktoś jest chętny mi pomóc - najlepiej jak by to była płeć żeńska : ) - to prosiłbym o kontakt.

 

btw. Żeńska ponieważ kiedy łatwiej mi się zwierzać kobiecie niż mężczyźnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×