Skocz do zawartości
Nerwica.com

DZIWNE ODKRYCIE...


KRZYSIEKM77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś ma tak jak ja...jak śpię długo przez kilka dni to jest depresja i są lęki np po zeldoxie po tisercinie około 6 godz.Lek tu chyba nie jest ważny tylko długość snu...Jak biorę tritiko lub deprexolet to śpię około 3 godz i jak tak śpię przez kilka dni to nie mam depresji i lęków! Organizm domaga sie snu ale wystarczy wypić rano kawę i juz jest dobrze.Nie wiem czy to na dłuższą metę może być ale ja zdecydowanie wolę krótki sen a wdzień dobry nastrój niż odwrotnie.W przyszłym tygodniu będę u lekarza to mu o tym powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŚPIĘ W GODZINACH NOCNYCH! 24 DO 3...NIE PRZERYWAM SNU,TYLKO SIE BUDZĘ I JUŻ NIE ZAŚPIĘ.BEZ LEKÓW TEŻ BĘDĘ SPAŁ OKOŁO 3 GODZIN,SPRAWDZAŁEM... NIE MA LĘKU I DEPRESJI,WOGÓLE...W LIPCU BYŁEM W SZPITALU I TAM MI ODSTAWILI ZOLAFREN PO KTÓRYM SPAŁEM ALE MIALEM OKROPNE LĘKI OD RANA DO WIECZORA,NIKT NA TO NIE WPADŁ ŻE TO PO TYM LEKU.ZOLAFREN BRAŁEM PRZEZ 10 LAT.NIE WIEDZIAŁEM ŻE W ZAMIAN ZA DOBRE SPANIE MAM LĘKI I DEPRESJE...WYSZŁO TO WŁAŚNIE W SZPITALU W LIPCU I TAK OD LIPCA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA SPAŁEM PO 3 GODZ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×