Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam cieplo


Wenuss

Rekomendowane odpowiedzi

Choruje, tzn leczę się od 98 roku-miałam wtedy 21 lat, a choruje od 15 roku życia, ale wtedy się nie leczyłam. musiało dojść do próby samobójczej, żeby zobaczyli, ze jestem chora. byłam wtedy po kilku traumatycznych wydarzeniach. miałam kilka diagnoz;

nerwica depresyjno-lekowa, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychotyczne, depresja, chad, wiec nie wiadomo, co mi jest, mimo ze leczę się 13 lat. prawdopodobnie pokrywa się choroba psychiczna z zab. osobowości i dlatego jestem niezdiagnozowana. teraz pomimo dojrzałego wieku, studiuje. jestem singlem, niekoniecznie mi z tym dobrze, ale tak wyszło. są tu jakieś osoby z płd Polski-woj śląskie lub małopolskie? chciałabym mieć bardziej realny kontakt. nie wiem, co jeszcze napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenuss, tez jak Ty choruję od 15-stego roku życia i wtedy miałam próbę samobójczą po której udało mi się wreszcie przekonać mamę,że muszę iść do lekarza-więc podobnie.Mam 27.Kilka diagnoz jak u Ciebie.

 

Witam Cię serdecznie na forum.

 

Niestety jestem z kuj-pom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wenuss,

 

widzę podobieństwo między naszymi historiami, też leczę się od 13 lat. Mając 18 lat trafiłem do szpitala i się zaczęło. Pierwsze poważne objawy zaobserwowałem mając 13 lat. Jestem z południowej Polski a dokładniej pochodzę z Krakowa. Jeżeli masz ochotę porozmawiać to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×