Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej. ;>


msnothingmuchbetter

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na tym forum, mam 15 lat (wiem, wiem, całkiem młoda osoba). Szukam pomocy, chociaż to tutaj mało oryginalne. Dlaczego szukam tu pomocy? Również prosta sprawa. Nie mogę jej znaleźć w tak zwanym 'realu'. Mam nadzieję, że tu uda mi się uzyskać chociażby minimum wsparcia. Co mnie dręczy? Pewnie znowu sprawa mało oryginalna. Ciągłe obniżone samopoczucie. Problemy w szkole. Pewne problemy z samą sobą. Nie poszłam do pedagoga szkolnego [jakoś nie do końca widzi mi się taka opcja], psychoterapeuty [mama w kłótni ironicznie mi to zaproponowała], psychologa [bez zgody rodziców nic tu nie zdziałam] ani tym bardziej psychiatry. Miło mi jeśli ktoś to przeczytał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z samą sobą - nie akceptuję siebie [wygląd, charakter], jednocześnie boję się, że nie mogę się zmienić. Czasem rozdrapuję ręce aż do krwi, chociaż wydaje mi się to chore. Mam wrażenie, że coś jest ze mną nie tak, często mam ataki histerii - śmieję się, płaczę, zupełnie nie kontaktuję [na przemian], a później tego nie pamiętam, zacinam się przy najprostszych słowach. To stanowi dla mnie duży problem, chociaż wiem, że siedzi on w mojej głowie i mogłabym sobie z nim poradzić. Problemy w szkole - powrotu bałam się od końcówki sierpnia, w międzyczasie dowiedziałam się kilku różnych rzeczy, z którymi nie mogę sobie poradzić [jeśli to ważne, to mogę więcej powiedzieć na ten temat], obniżone samopoczucie - takie mocno obniżone, to gdzieś od miesiąca, wcześniej bywały momenty poprawy [kilka dni, czasem tydzień], teraz ich już nie ma. Jakby co, więcej jest napisane w temacie 'Co się dzieje?', również w dziale depresja. Starałam się tam mniej więcej opisać, co to za problemy w szkole itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×