Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRYWATNA ABONAMENTOWA OPIEKA MEDYCZNA


Rekomendowane odpowiedzi

Powstał nowy świetny serwis zbierający w przejrzysty sposób oferty usług medycznych. Nigdy nie widziałem takiego serwisu : prosty , czytelny, bez reklam , 13 wersji językowych mało tego bardzo prosta i intuicyjna obsługa oraz bardzo przejrzysta architektura informacji. Dzięki czemu znajdziesz wiele ofet nie tylko z Polski! W bazie znajdują się oferty: aptek, stomatologów, protetyków, okulistów, ginekologów, dermatologów itd..Jeżeli jesteś Lekarzem , prowadzisz Aptekę dodaj bezpłatnie swoją wizytówkę, dzięki czemu klienci z różnych krajów odwiedzając nasz kraj z łatwością skorzystają z twoich usług Teraz już nie trzeba długo szukać.

wejdź sam http://www.IOBO.pl i zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem znalezc psychoterapie na nfz,rok szukalem rok, niestety sie nie udalo, tzn moge chodzic ale raz na 2-3 tygodnie. jest tylko tki problem problem ze pracuje i za kazdym razem musze brac urlop zeby moc z niej skorzystac bo jest o 9 rano. ostatnio mialem isc na wizyte, ale okazalo sie ze robota jest niezrobiona i szef mnie nie pusci. . od razu przepady mi dwa spotkania, takie maja zwyczaje jak ktos nie przyjdzie. kiepsko widze mozliwosc wyleczenia :( prywatnie niestety mnie nie stac zeby chodzic i placic 100 zl za wizyte, tym bardziej ze potrzebna jest mi dluga psycho. Leki nie dzialaja na mnie, nawet w duzych dawkach, lekarze mowia ze tylko psycho pomoze. dlatego pomyslalem ze moze jakies dodatkowe ubezpiczenie zdrowotne mi pomoze? naprawde potrzebuje pomocy, czuje sie okropnie a nie mam jej skad uzyskac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagubiony5777, nie ma czegoś takiego narazie jak dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

gdzie mieszkasz?

i dziwne, ze mają tylko na tę godzinę.

to co, przyjmują jednego pacjenta?

chyba innych też?

więc niemożliwe, żeby byla dostępna tylko jedna godzina, to raz.

dwa - nie wiem gdzie mieszkasz, ale może gdzies niedaleko (miejscowość obok) są dobre gabinety lekarskie na nfz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagubiony5777, w takim dużym mieście nie mają innych poradni na nfz??

no ja pinkolę, NIEMOŻLIWE!

może gdzie indziej trzeba czekać na terminy,tak?

to czemu się nie zapisałeś?

chodzilbyś tam gdzie chodzisz oczekując, a potem poszedłbyś na tę terapię z późniejszym terminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem zapisany juz do 2 innych wczesniej,do jednej sie zapisalem 2 lata temu, jednak w dalszym ciagu tam nie ma miejsc. nigdzie ma psychoterapii na nfz chyba ze dla dzieci lub alkoholikow, sa tylko konsultacje psychologiczne. i to nie tylko w przychodniach, ale i stowarzyszeniach interwencji kryzysowej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wrocławiu i jest tu jedna ogolna masakra pod tym katem. Najczesciej jest tak ze dzwonie, mowie ze interesuje mnie psychoterapia,albo spotkanie z psychologiem, wysylaja mnie do psychiatry, mowie jaki mam problem, psychiatra slucha mowi ze faktycznie dlugotrwala psychoterapia jest konieczna, leki nic nie dadza, albo ze nie ma tu psychoterapii, albo ze mam sie zapisac do psychologa.jak Przychodze do psychologa to mowi ze jest kolejka ale najczesciej ze nie oferuja tego typu pomocy.Dzisiaj kilka godzin znowu szuaklem pomocy ale z tego co widze sa tylko dla osob ktorych dziecko popelnilo samobojstwo albo dla ofiar przemocy. Ale przeciez nie pojde i nie bede udawac ofiary przemocy zeby sie dostac na terapie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety duzy problem - darmowa psychoterapia jest właściwie tylko albo grupowa w PZP, albo w trybie Klinik Nerwic - przynajmniej tak to działa w Warszawie, nawet na taką jest sie ciezko dostać

A co do dodatkowego ubezpieczenia - nie wiem czy takowe znajdziesz gdzie będa refundowac psychoterapię, zasadniczo cynicznie patrząc im się to nie opłaca finansnowo , zreszta mam kolege ktory ma takowe wykupione za kolo 180 zl/miesiecznie i przysługuje mu tylko kilka wizyt u specjalisty na rok, w tym wliczając psychiatrę

Tak więc obawiam się że to ciezki temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź linki na tej stronie:

http://mediacom.com.pl/am/index.php?p=48

 

Dodatkowo, radzę Ci, byś się zastanowił nad psychoterapią grupową codzienną. Zalety są dwie i to potężne: po pierwsze są darmowe, a po drugie - intensywne. Efektywność 3-miesięcznej terapia codziennej w zakresie efektów jest porównywalna z 1,5 roczną terapią cotygodniową. Więc widać różnicę w efektywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze terapia dzienna jest bardzo dobra.Zaluje ze nie zdecydowalem sie na to wczesniej. Teraz niestety juz nie moge sobie pozwolic na taki rodzaj terapii- jestem sporo zadluzony wiec musze pracowac by moc je splacac .Dlatego tez pomyslalem o tym ubezpieczeniu. Niestety wszystkie ubezpieczenia ktore znalazlem obejmuja wylacznie 4 wizyty u psychologa w roku ! wiec to odpada. Kiedys chodzilem do swietnego osrodka fianansowanego przez miasto.Za darmo, regularne spotkania raz w tygodniu. Niestety tam jest limit do 23 roku zycia wiec niestety sie nei kwalifikuje.Trudno bede szuakc dalej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagubiony5777, a nie możesz iść w obecnej pracy na L4?

czy po prostu harujesz nadgodziny?

bo jesli pracujesz normalnie to mają Ci obowiązek wypłacić minimum 85% bodajże wynagrodzenia, jesli to umowa o pracę.

powiem tak -decyzja ciężka, ale jeśli popatrzysz na skutki długoterminowe to terapia powinna być jednak na 1. miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak poszedlbym na 3 miesiace na zwolnienie nie mialbym sie juz po co tam pokazywac.ogolnie mam juz teraz problemy w pracy wynikle z mojego stanu...

 

-- 13 kwi 2011, 18:43 --

 

wracajac do tematu....nie udalo mi sie znalezc psychoterapeuty ,jakby bylo malo w miedzy czasie stracilem prace przez moje problemy. No i do tego dziewczyne troche wczesniej.A psychoterapii jak nie mialem tak nie mam :(

 

-- 13 kwi 2011, 20:04 --

 

wracajac do tematu....nie udalo mi sie znalezc psychoterapeuty ,jakby bylo malo w miedzy czasie stracilem prace przez moje problemy. No i do tego dziewczyne troche wczesniej.A psychoterapii jak nie mialem tak nie mam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku • 800 placówek w całej Polsce • pakiety opieki medycznej • 3 lekarzy pierwszego kontaktu • 26 lekarzy specjalistów • konsultacje profesorskie • 22 zakresy – 230 rodzajów badań laboratoryjnych • 25 zakresów badań diagnostycznych • medycyna pracy • 24h pomoc ambulatoryjna • 24h wizyty domowe • usługi pielęgniarskie • profilaktyczny przegląd stanu zdrowia • roczny bilans stanu zdrowia • testy alergiczne • prowadzenie ciąży • szczepienia ochronne • profilaktyka stomatologiczna • 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych • 24h transport medyczny • 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Dowiedz się więcej . Krystian Łysyganicz, k.lysyganicz@vp.pl , Tel: 781953622

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu masz problem z terapią..? :shock:

 

Słuchaj, moja znajoma z Wrocka chodzi na terapię na NFZ, czyli całkowicie bezpłatnie. Na terapię czekała bardzo krótko, właściwie to z miejsca dostała terapeutkę. Ma sesje raz w tygodniu, a wcześniej 2x/tydz! Terapia psychodynamiczna. Chodzi już dwa lata i może chodzić tak długo, jak będzie to potrzebne. Jest bardzo zadowolona, widzi poprawę, terapeutka bardzo zaangażowana, kompetentna. Siedzi 50 min, nikt jest wcześniej nie wywala, jak to na NFZ-cie bywa... W tej przychodni leczy się też u psychiatry, kiedyś miała wizyty raz na tydzień, teraz rzadziej. Psychiatra też zaangażowana. Znajoma chodzi w godzinach popołudniowych z tego, co wiem. Raczej nie ma bata, abyś Ty tam nie dostał pomocy, bo zespół specjalistów duży.

 

adres:

http://www.neuropsychiatria.com/pl/strona-glowna.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opieka Medyczna SIGNUM to szybki i kompleksowy system opieki medycznej. To cała procedura leczenia prowadząca ze stanu CHORY do stanu ZDROWY: CHORY >> telefon >> natychmiastowa rejestracja >> wizyta u lekarza pierwszego kontaktu: rozpoznanie, badania wstępne >> rozpoznanie u specjalisty >> badania szczegółowe, potwierdzenie rozpoznania >> diagnoza >> skuteczne leczenie w razie potrzeby pomoc ambulatoryjna, pielęgniarska, rehabilitacja >> wizyta kontrolna >> ZDROWY W około 800 nowoczesnych prywatnych placówkach w całym kraju. Cały zakres usług: konsultacje, badania, itp. są wykonywane w cenie pakietu, bez dodatkowych opłat. Podstawą działania Opieki Medycznej SIGNUM jest proste i szybkie działanie. Wystarczą 3 proste kroki:

1. DZWONISZ o dowolnej porze dnia na Infolinię Medyczną (otrzymujesz KARTĘ PACJENTA z numerem telefonu )

2. UMAWIASZ SIĘ na wizytę, badanie lub zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie i placówce

3. KORZYSTASZ z usług w wyznaczonym terminie - szybko, bez kolejek i zbędnych formalności.

Opieka Medyczna SIGNUM dla Ciebie to:

• 5 pakietów świadczeń medycznych

• 800 placówek medycznych o wysokiej jakości świadczonych usług i obsługi pacjenta oraz wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny

• 24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

• dostęp do lekarzy wielu specjalności, 230 badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych, szczepień, rehabilitacji, transportu, zabiegów jednego dnia i wielu innych usług.

 

Chcesz leczyć się po ludzku mieć dostęp do najlepszych placówek medycznych w Polsce proszę o informacje: aniab83@poczta.fm

http://www.oferta.omsignum.pl/annachinc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×