Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozwód powodem depresji


AGA79

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Od jakiegoś poł roku mam depresje mam wszystkie te objawy co piszecie zatyka mnie w klatce piersiowej dygotanie serca jest mi ciągle słabo kreci mi sie w głowie Byłam juz na dnie totalnie patrzyłam w ściane nie jadłam nie rozmawiałam z ludzmi lezałam tylko Mam dla kogo zyc bo mam syna Ogolnie mam tą depreche bo jestem po rozwodzie zostałam sama ze wszystkim Nie potrafiłam da c sobie rade z niczym było mi i jet cięzko Pomogli mi troche rodzice wyciągneli do mnie rękę zawieżli do lekarza chodziłam do psychologa ale to nie pomagało byłam na tabletkach ale i po nich źle sie czułam Zaczełam sama walczyc ze sobą zaczełam pomału wychodzic z domu do ludzi zaczełam rozmawiac z nimi Przestałam bac sie ludzi choć było cięzko na początku Dalej mam te objawy ale nauczyłam sie z nimi zyc tak poprostu innej rady na to nie ma Przyjmuje leki ale takie po ktorych dobrze sie czuje Wiem ze kiedys mi to przejdzie wierze w to bo mam dla kogo zyc Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga napewno ci przejdzie posluchaj siebie przeciez ty jestes na najleprzej drodze do wyzdrowienia!masz wszystko co do tego jest potrzebne!powoli, powoli , najwazniejsze jest by dac sobie czas i nie poganiac sie , a wszystko wroci do normy!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×