Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybór


Kronkas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, jestem z moją dziewczyną od 8 miesięcy, ale ostatnio dosyć często rozmawiam w szkole z dziewczyną, która mi się podoba 2 lata. Nigdy nie próbowałem z nią jakoś kręcić, bo albo ja miałem dziewczynę jak była wolna, albo ona miała chłopaka jak ja byłem wolny. Teraz mam sytuację, że często z nią rozmawiam i mi się strasznie podoba. Nie wiem co mam zrobić. Rzucić moją dziewczynę, którą kocham (ona mnie trochę bardziej niż ja ją) i próbować coś zrobić z koleżanką (aktualnie nie ma chłopaka i się trochę zbliżyliśmy ze sobą, piszemy smsy i rozmawiamy na gadu-gadu/Facebooku, nawet zaczęliśmy się zaczepiać na Facebooku)? Mówię, że kocham moją dziewczynę, ale to samo czuję do mojej koleżanki. Dodam jeszcze, że ostatnio kłóciliśmy się z dziewczyną i dwa razy z nią zrywałem w ciągu tygodnia, ale jak to zrobiłem, to się z tym źle czułem i do niej tęskniłem, po czym do niej wracałem. Po tym wszystkim powiedziała mi, że to jest ostatni raz i jeśli coś się stanie, nie wrócimy już do siebie. Kompletnie nie wiem co z tą sprawą zrobić. Możecie mi doradzić? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kronkas, pytanie: "Którą dziewczynę wybrać?" musisz przede wszystkim zadać sobie. Nikt na forum nie wskaże - wybierz swoją dziewczynę albo wybierz koleżankę, która Ci się podoba. W sprawach sercowych trudno radzić, bo tylko Ty możesz rozsądzić, co tak naprawdę czujesz do każdej z dziewczyn. Sprawa jest też skomplikowana, bo nie wiadomo, czy koleżanka, którą jesteś zainteresowany, traktuje Cię poważnie. Kontakt smsowy i zaczepianie się na Facebooku to trochę mało, żeby mówić o jakiejś głębszej relacji - rozumiem, że dopiero zaczęliście ze sobą rozmawiać. Poza tym, w tym wszystkim jest Twoja dziewczyna, która na pewno dostrzega, co się dzieje, może czuć się zaniepokojona i skrzywdzona, że "idzie w odstawkę", bo pojawiła się na horyzoncie jej potencjalna następczyni. Kronkas, musisz być uczciwy wobec siebie, swojej dziewczyny i nowej koleżanki. Nawet jeśli jesteś zafascynowany koleżanką, która Ci się podoba, najpierw zakończ jeden związek, bez owijania w bawełnę, porozmawiaj, wyjaśnij całą sprawę, a dopiero potem wejdź w kolejną relację. To na pewno trudne zadanie - Twoja dziewczyna może czuć się potwornie zraniona i mieć poczucie porażki, że bez sensu zaangażowała się w Waszą relację. Z drugiej strony, musisz też się zastanowić, czy rozpoczęcie związku z nową koleżanką to rzeczywiście trafna decyzja. Może jesteś dla niej tylko "przerywnikiem" między byłym a następnym chłopakiem? Nie wiem... Trudno cokolwiek przewidzieć. A tak w ogóle zastanawiam się, ile masz lat... Bo Twoje wahania sercowe i ton, w jakim napisałeś poprzedniego posta, wskazują, że chyba jesteś dość młodym chłopakiem (szkoła średnia pewnie), stąd przewiduje te nastoletnie wątpliwości natury sercowej... :)

 

Życzę rozwagi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet zaczęliśmy się zaczepiać na Facebooku

http://www.fanpik.pl/6882/Tyle_sie_juz_zaczepiamy

 

Widać,że już pierwsza Ci się znudziła....więc wybierz drugą :roll:

Pytanie tylko:Jak myśłisz,jak to o Tobie świadczy,że jesteś z jedną a zadajesz się z drugą?...

Poza tym:hmm Ty chyba nie wiesz co to znaczy kochać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×