Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobieca osobowość chłopaka - wada czy zaleta?


pakamera

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kobiet. Czy bycie chłopakiem i posiadanie bardziej żeńskiej osobowości i zainteresowań to wg. was zaleta czy wada?

 

Interesuje mnie zdrowe odżywianie, medycyna naturalna, rozmowy o życiu niż o piłce, samochodach. Chyba jedynym moim typowo męskim hobby to kulturystyka.

 

Ogólnie to mam bardziej żeńską osobowość. Potrafię słuchać, chyba jestem empatyczny, miłość to miłość, sex to sex a nie egoistyczne zaspokojenie swoich rządz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to w ogóle jest jakieś zaburzenie? :lol: Bo to dziwne i niezbyt częste zjawisko, być fizycznie i czuć się mężczyzną, ale mieć kobiecą osobowość i zainteresowania.

 

wskazany jest umiar.
Czyli? Innym sportem niż kulturystka, motoryzacją, wędkarstwem się nie zainteresuję, bo to nudne :oops: Osobowości też nie zmienię całkowicie, jednak najbardziej przydałaby mi się cecha jaką jest pewność siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to w ogóle jest jakieś zaburzenie?

jak dla mnie nie.

 

:lol: Bo to dziwne i niezbyt częste zjawisko, być fizycznie i czuć się mężczyzną, ale mieć kobiecą osobowość i zainteresowania.

dlaczego? jesteś zapewne wrażliwą osobą i przyznajesz się do tego, to nic złego.

Ja np. lubię futbol czy motoGP, ale czy to znaczy, że jestem przez to mniej kobieca? Oczywiście, że nie.

W dzisiejszych czasach to, co męskie i kobiece się zaciera. Najważniejsze być w zgodzie ze sobą i nikogo nie udawać.

 

 

Chyba nie chcesz zmienić płci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie szukam, ale pytam się dlatego, bo nie wiem czy kobiety wolą męskiego czy takiego kobiecego. Na szczęście wyglądu nie mam kobiecego
Pytanie powinno brzmieć raczej, czy więcej kobiet woli męskich facetów, czy tych zniewieściałych. Na pewno są i takie i takie, ale chyba przeważają te pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo zniewieściały bardziej mi się kojarzy z wyglądem, niż osobowością czy zainteresowaniami. Jeśli chodziło ci o te drugie rzeczy, to ile można mieć tych żeńskich cech, by nie być zniewieściałym? Tylko nie mów mi, że żadnej, bo wysoce wątpię czy kobiety by takiego porządaył. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się :D:bezradny:

Każdy to postrzega indywidualnie, jedna powie ci, że dla niej jesteś ok, inna obdarzy cię uśmiechem politowania ;) Wszystkim nie dogodzisz, każda ma swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem ani męski ani kobiecy czyli nie mam żadnych zalet. Wiele razy słyszałem że jestem mało męski, ale zniewieściały też na pewno nie jestem. Z męskich rzeczy to tylko sportem się interesuje, nie znam się na samochodach, mechanice, naprawach, komputerach jestem niezdecydowany i łagodny czyli słowem niemęski.

Z drugiej strony sprzątać, gotować też nie lubię i jestem straszliwym bałaganiarzem czyli kobiecy też nie jestem wg stereotypów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×