Skocz do zawartości
Nerwica.com

kwestia forumowego eksperta psychologa


lalulala

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to że się czepiam, nic z tych rzeczy :) ale tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Na tym forum jest dział w którym zamieszczane są odpowiedzi psychologa (ekspert ABCZdrowie). Z tym że osoba będąca ekspertem ABC Zdrowie nie jest psychologiem tylko 24 letnią absolwentką filologii polskiej. Dlatego myślę, że może to wprowadzić w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lalulala, serwisy abcZdrowie zatrudniają wiele osób, np. redaktorów, którzy ukończyli studia polonistyczne, ale też wiele innych specjalistów, np. lekarzy, położnych, ginekologów, pedagogów, dietetyków, psychoterapeutów itp. Ja jako ekspert abcZdrowia jestem absolwentką psychologii. Owszem, jestem młodą osobą, ale mam ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia i dalej się uczę podyplomowo. Wykaz prawie wszystkich ekspertów i konsultantów abcZdrowia jest tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/eksperci. Natalia Bator zajmuje się forum psyche na abcZdrowiu. Ja nie jestem Natalia Bator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,bo Natalia to ładne imię;)...lepsze niż Ekspert
Zdecydowanie lepsze, może przechrzcijmy forumowego eksperta na Natalię, bo ekspert to prawie jak pan reklama ;p, mam zawsze wrażenie, że widzę bota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina, Joanna, Urszula, Arleta, Magdalena, Katarzyna, Marta, Anna, Renata, Kamila, Izabela, Paulina - nasza forumowa psycholożka musi się kryć wśród tych imion, możecie podawać swoje typy, a ja mogę przyjmować zakłady. :P Ale nie wspominajcie o tym "pani z ZUS'u"*, bo mnie zamkną. :P A skąd te imiona? Proste jak budowa cepa. Sprawdziłem wszystkie psycholożki czy osoby związane zawodowo z psychologią płci żeńskiej jakie zatrudnia ABC. :P

 

*A kim jest Pani z ZUS'u musicie się dowiedzieć uważnie przeglądając forum, albo nasłuchując plotek od userów. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że lubisz być zdominowany przez silne osobowościowo, temperamentne, niezależne kobiety dzierżące pałeczkę potęgi, huh? Na to pani psycholożka też pewnie znajdzie dla Ciebie jakąś etykietkę i się Tobą zaopiekuje. :D Trzeba będzie przedzwonić do pana Freuda zza grobu z konsultacją w tej sprawie. Mam zdaje się w kapowniku jakiś kierunkowy do św. Piotra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, panowie, ta rozmowa idzie w złym kierunku. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę pojawi się tu z pretensjami alfons w roli rzecznika prasowego pań lekkich obyczajów. :P A jaka jest tendencja w doborze imion dla dzieci, już ktoś wyjaśniał kiedyś na forum. Faktycznie jak syna czy córkę rodzice obdarzą w prezencie przy narodzinach infantylnym imieniem to ciężko powstrzymać wkurwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wam będzie, wiem o co chodzi. Żart był zbyt dużego kalibru... :oops:

Ale Natasza to ładne imię, popularne na Ukrainie, Rosji, niekoniecznie dla kurtyzany.

Też preferuję nadawanie dzieciom imion typowo polskich, bez żadnych udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystkie wymienione przez Was imiona są piękne - i Natasze, i Andżeliki, i Jessiki, i Karolinki :D Pozwólcie, że ja pozostanę Panią Ekspert :D

 

do Mad_Scientist i Neu(e)rotyka - nie wiem od kiedy psychologów, tudzież psycholożki, można stawiać na równi z kobietami władzy :) ale dziękuję za próbę podniesienia mi rangi :D

"silna osobowościowo, temperamentna, niezależna kobieta dzierżąca pałeczkę potęgi" - tak siebie też bym nie określiła :)

 

A dyskusja chyba rzeczywiście nie poszła w zbyt dobrym kierunku.

 

Pozdrawiam ciepło wszystkich

 

-- 01 gru 2011, 17:59 --

 

Nie to że się czepiam, nic z tych rzeczy :) ale tak się zastanawiam nad jedną rzeczą. Na tym forum jest dział w którym zamieszczane są odpowiedzi psychologa (ekspert ABCZdrowie). Z tym że osoba będąca ekspertem ABC Zdrowie nie jest psychologiem tylko 24 letnią absolwentką filologii polskiej. Dlatego myślę, że może to wprowadzić w błąd.

lalulala, wiem, że się "nie czepiasz", ale Twój zmysł detektywistyczny nieco Cię zwiódł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×