Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka wszystkim


Barsoc

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam u siebie nerwicę lękową, no właśnie: 'podejrzewam' bo nikt mnie jeszcze nie zbadał a swoje przypuszczenia wysuwam na podstawie objawów. Zaczęło się dobrych kilka lat temu, duże wymagania wobec mnie, przygnębiające otoczenie i nieciekawi znajomi zmieniały mnie z roku na rok. Dziś, kiedy wracam do przeszłości widzę, jak bardzo się zmieniłem.

 

Postanowiłem się leczyć, póki nie jest za późno ale nie do końca wiem gdzie. W Gdańsku znalazłem 2 ośrodki:

Gdańsk Poradnia Zdrowia Psychicznego Akademii Medycznej w Gdańsku ul. Dębinki 7 tel. (58) 3492000

Gdańsk Przychodnia Zdrowia Psychicznego ul.Srebrniki 1 tel. (58) 3418081

 

I tu pojawiają się pytania:

1. Czy znajdę kogoś kto mi pomoże w w/w ośrodkach?

2. Czy leczenie się w takiej przychodni jest darmowe? Nie pracuję, więc nie mam funduszów.

3. Jestem z zupełnie innej gminy, czy będzie to stało na przeszkodzie?

4. Czy możecie mi spokojnie polecić te przychodnie? Może ktoś już się tam leczył?

 

Dziękuję i pozdrawiam. To dzięki temu forum postanowiłem walczyć z tą cholerą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

 

1 - Zdecydowanie w tego typu ośrodkach zostanie wykonana wstępna ocena twojego stanu, oraz późniejsze leczenie.

 

2 W kwestii płacenia, trzeba mieć aktualne ubezpieczenie medyczne - Jeśli nie masz pracy, nie studiujesz lub się nie uczysz, udaj się do ośrodka pomocy społecznej który ten problem może rozwiązać ; )

 

3 W tej kwestii nie ma żadnego problemu z udaniem się do owych poradni.

 

4 -- -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×