Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy w kosmosie istnieją cywilizacje zdolne do uleczenia nas?


jisu.guldo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy istnieje jakaś inteligentna cywilizacja w kosmosie z techniką na takim poziomie, że wyleczyła by taką depresje czy w ogóle wszystkie nam znane choroby w kilka sekund?

Ja często o tym rozmyślam zawsze jak łapie mnie deprecha, która raz trwa 2 tygodnie a niekiedy 2 miesiące.

Taki "zabieg" polegał by na naprawieniu uszkodzonych neuronów lub czegoś innego, wykasowanie smutnych wspomnień związanych z tą chorobą, usunięciu lęków itp.

Dodajcie jakieś swoje przemyślenia bo mi takie coś pomaga w czasie depresji myśląc sobie że gdzieś tam daleko może być moje wybawienie z męczarni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela właśnie że bardzo w temacie, uważasz że jesteśmy sami? Ja tak nie uważam. Pamiętaj że myśli, odczucia, nastroje itp. to też materia więc można mieć na nie wpływ i jak coś nie działa jak należy jest możliwość uleczenia "naprawy" w inny sposób niż tabletki lub jakieś psychoterapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odległe cywilizacje prawdopodobnie są świadome tego kim są i tego że ich zdrowie jest zależne od emocji które pochłonęli w swoim życiu. Są tego świadomi i potrafią pracować z takimi zaburzeniami. Ale nikt do nas nie przyleci i nie poda nam tej wiedzy na talerzu :smile:

 

Zresztą nie potrzebujemy już ich pomocy, bo są ludzie na świecie i kierunki wiedzy, które potrafią wskazać te wszystkie zależności pomiędzy emocjami a ludzkim ciałem. Trzeba tylko trochę poszukać.

 

 

 

www.metaeft.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×