Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesienno - zimowa aura za oknem


szybki_g

Rekomendowane odpowiedzi

Wiata :great: jcie

 

Wracam sobie dziś z pracy... Poznań otula wieczór... i MGŁA...

 

czy stan aury za oknem może powodować gorsze samopoczucie ?? stany lękowe ??

 

nigdy nie bałem się mgły , nocy , ciemności ... a przynajmniej nie pamiętam , teraz kiedy juz jest ciemno... to narasta we mnie lęk a jeśli dojdzie do tego mgła..., uczucie gorąca i ta myśl gazu... tylko po co i gdzie?? czy ktoś z was ma podobne odczucia ?? może zna jakiś sposób na to ?? 17 ide do Lekarza , może wkońcu zrozumie schemat swoich lęków .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie , cieżko tak naprawdę chyba stwierdzić dlaczego tak jest... znam wiele opini podczas gdy ludzie czują się lepiej nocą ,

 

Ja ogólnie mam lęk przed ciemnością, w sumie przed świadomością nocy... o często to zwala mnie z nóg... , a co z śniegiem ?? czy nie macie strachu że śnieg spowolni przyjazd ew Karetki i pomoc nie dotrze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, takich odlotów nie nie miałem, moze dlatego że jestem pewien ze nie potrzebuje karetki :P Jestem twardy tak samo jak mój organizm :D Po 1: po 2: w nerwicy natręctw mam myśli od niedawna że jesteśmy wszyscy albo ja zamknięci w czasie i przestrzeni. Wywołuje to u mnie lęk, słabe uczucie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, takich odlotów nie nie miałem, moze dlatego że jestem pewien ze nie potrzebuje karetki :P Jestem twardy tak samo jak mój organizm :D Po 1: po 2: w nerwicy natręctw mam myśli od niedawna że jesteśmy wszyscy albo ja zamknięci w czasie i przestrzeni. Wywołuje to u mnie lęk, słabe uczucie :(

 

 

Rindpvp - z tego co piszesz , cierpisz na nerwicę natręctw , dosyć słabą jak sądze , a Twoja pewność mnie bawi :nono: swego czasu miałem bardzo silne nn-y i wierz mi na słowo - niejeden który miał właśnie ten typ nn-a doświadczał takiego ataku paniki , że wiele razy zanim zrozumiał lądował w szpitalu... , każdy ma swoje odloty... dla osoby z nl-em Twoje są totalnym odjazdem , i na odwrót , ale pamiętaj dla osoby która to przechodzi , nieważnie czy nl , czy nn - jego przypadek jest najtrudniejszy...

 

pozdrawiam... :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah stary, to nie jest pewność. Ja to poprostu przerobiłem, jak przychodzi lęk to nie jest od razu paniczny, człowiek sie nakręca sam, ja nawet jak mam lęk to wiem że poprostu to choroba i tylko tyle, rozumiem inne osoby, które mają inne myśli i w pełni je rozumiem jednak mi też pomogło logiczne myślenie i dużo czytania o lękach, czym są co moge czuć i jak z tym walczyć :P Polecam magnez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należę do osób, które lubią jesień i zimę.

Upały i ostre słońce mi przeszkadzają, pobudzają dziwnie. Może sobie to wmówiłam, nie wiem?? Ale wysokie temperatury mnie męczą.

Barwy jesieni działają uspokajająco...może dlatego zaczynam wychodzić z dołka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×