Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy nadal sie wstydzicie ze macie nerwicę?


sebastian86

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy się nie wstydziłam, bo to choroba a nie żaden wstyd, nie obnosiłam się z tym ale też i nigdy się nie ukrywałam, kto miał wiedzieć wie a kto nie musi nie wie i w dupie mam co reszta o tym sądzi.

Czy się przyzwyczaiłam, hmmm chyba tak ale to nigdy nie znaczyło, że rezygnuję z walki o zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wovacuum_, :mrgreen: aj lajk ju ;)

 

-- So lis 12, 2011 7:52 am --

 

Dodam jeszcze, że w mojej opinii osoby które się wstydzą, ukrywają - przyczyniają się do pogłębiania obrzydliwego stereotypu jakoby był to powód właśnie do takich zachowań, wzmacniają negatywną opinię naszej choroby, ukrywając ją robią z niej coś tajemniczego, coś czego trzeba się bać...... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, ale po co tłumaczyć społeczeństwu, wystarczy tłumaczyć bliskim nam osobom, może one też kiedyś opowiedzą czym jest nerwica osobom które znają itd.

Nikt nikomu nie każe stawać na podium i głosić prawdę i nauczać, ale jeśli ktoś się wstydzi i to ukrywa to sam daje świadectwo tego, że to należy ukrywać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię że się leczę od lat na terapii etc..nie umiem stworzyć związku stałego z kobietą staram się...dwa razy z tego powodu miałem próby s jestem skazany na samotność?.nie dość że męczę się sam ze sobą to jeszcze czuje winny że jestem chory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie wstydziłam, bo to choroba a nie żaden wstyd, nie obnosiłam się z tym ale też i nigdy się nie ukrywałam, kto miał wiedzieć wie a kto nie musi nie wie i w dupie mam co reszta o tym sądzi.

Czy się przyzwyczaiłam, hmmm chyba tak ale to nigdy nie znaczyło, że rezygnuję z walki o zdrowie.

 

 

dokładnie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstydzę, strasznie. Znaczy nie wiem czy ją mam, właściwie. Ale wie tylko moja przyjaciółka i bliski kolega. Nawet moja matka nie wie.

Ale muszę pomóc sobie na własną ręke, cóż takie życie. Może kiedyś się to zmieni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×