Skocz do zawartości
Nerwica.com

coś ze mnie jeszcze będzie?


lukecls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba nadszedł czas gdy muszę się zwrócić o jakąś pomoc, bo sam nie daje sobie rady.Od czego by tu zacząć... Od kilku-letniego związku czasem szczęśliwego mniej lub bardziej, ale pełnego uczuć który rozpadł się ponad pół roku temu, powiedziała że mnie już nie kocha, nie chce być w w związku itp, nieistotne, zupełne zaskoczenie.Na początku była zabawa na przekór sytuacji, poznawanie nowych kobiet, po niedługim czasie zrobiło się tylko smutno. Przez ten czas coraz bardziej mam na wszystko wyj$#@, i to jest taki moment w którym robie rachunek, nie mam już przyjaciół bo nikt chyba nie chce patrzeć na wiecznie smutnego człowieka, piję, degradacja w pracy, jakieś ataki naburmuszenia czy złości. Nic mnie nie napędza a robi się coraz gorzej, zupełny brak mocy do czegokolwiek bezsilność. Kilka tyg temu próbowałem w grupach wsparcia AA, bo podobno jestem DDA, ale tam się nie odnalazłem. Skoro nic nie sprawia przyjemności nie ma radości życia, a swoją przyszłości widzę naprawdę czarno to co można zrobić? Jak odnaleźć sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukecls, najpierw trzeba odstawić alkohol, później uporać się z anhedonią, następnie poszukać w głowie jakichś zainteresowań i na końcu je rozwijać. Witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukecls, najpierw trzeba odstawić alkohol, później uporać się z anhedonią, następnie poszukać w głowie jakichś zainteresowań i na końcu je rozwijać. Witaj na forum.

j.w.

możesz iść do lekarza,żeby Ci zapisał leki które Ci w tym pomogą.

 

Również witam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×