Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaczęłam pisać i .....


Bajka63

Rekomendowane odpowiedzi

A zajrzałaś chociaż ??? czy krytykujesz tak z zazdrości ????

 

Po prostu nie publikuję tutaj swojej twórczości bo to nie poezja, nie chciałam powielać...... chociaż żeby zaspokoić twój problem mogę to skopiować. Będziesz szczęśliwsza ???? Ty może tak ale czy admin będzie ....... A może po prostu masz problem z akceptacją odmienności u innych i dla zasady atakujesz? Nikt Ci nie broni zamieścić adresu bloga na którym uwidaczniasz swoją twórczość, o ile masz co......

Nie wyskakuj jak ,,filip z konopi" krytykując wszystko jak leci, tylko po to aby poczuć się lepiej. To droga donikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję !!!!

 

Jestem w trakcie pisania kontynuacji.

Kiedyś na terapii powiedziano mi że aby rozprawić się z ,,demonami z przeszłości" mogę wyrzucić to z siebie pisząc..... jak piszę boli, ale jak już pokonuję kolejne strony to jakby lżej.

 

Na razie działa i kontynuuję. Dziękuję za ciepłe słowo :uklon::uklon::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zajrzałaś chociaż ??? czy krytykujesz tak z zazdrości ????

Zajrzałam, a jakże, bo nie mam zwyczaju mówić o czymś, o czym nie mam pojęcia. Nie, nie zazdroszczę. Czym się kierujesz, twierdząc, że jestem zazdrosna?

 

Będziesz szczęśliwsza ???? Ty może tak ale czy admin będzie ....... A może po prostu masz problem z akceptacją odmienności u innych i dla zasady atakujesz?

Ale dlaczego Ty mnie tak atakujesz? Od wczoraj tu jestem, a przywykłam do tego, że takie rzeczy są spamem, najwidoczniej tu nie. Ja akurat nikogo nie atakuje.

 

Nikt Ci nie broni zamieścić adresu bloga na którym uwidaczniasz swoją twórczość, o ile masz co......

Nie wyskakuj jak ,,filip z konopi" krytykując wszystko jak leci, tylko po to aby poczuć się lepiej. To droga donikąd.

To miało mnie obrazić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zajrzałaś chociaż ??? czy krytykujesz tak z zazdrości ????

Zajrzałam, a jakże, bo nie mam zwyczaju mówić o czymś, o czym nie mam pojęcia. Nie, nie zazdroszczę. Czym się kierujesz, twierdząc, że jestem zazdrosna?

 

Będziesz szczęśliwsza ???? Ty może tak ale czy admin będzie ....... A może po prostu masz problem z akceptacją odmienności u innych i dla zasady atakujesz?

Ale dlaczego Ty mnie tak atakujesz? Od wczoraj tu jestem, a przywykłam do tego, że takie rzeczy są spamem, najwidoczniej tu nie. Ja akurat nikogo nie atakuje.

 

Nikt Ci nie broni zamieścić adresu bloga na którym uwidaczniasz swoją twórczość, o ile masz co......

Nie wyskakuj jak ,,filip z konopi" krytykując wszystko jak leci, tylko po to aby poczuć się lepiej. To droga donikąd.

To miało mnie obrazić?

 

1. jesteś od wczoraj a już krytykujesz ( czyli poddajesz w wątpliwość coś co jest dla ciebie nowe)

 

2. Jeśli tylko zrozumiałaś że chcę Cię obrazić to nie zazdroszczę Ci interpretowania innych wypowiedzi ( czytasz to co chcesz zauważyć a nie to co faktycznie chce ktoś powiedzieć ) Jeśli lubisz się obrażać to nie mogę Ci tego zabronić

 

3. Nie atakuję tylko wyjaśniam , ale dla ciebie to jedno i to samo ?????

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajka63, fankaryharda, Proszę o zaprzestanie dialogu prowadzącego donikąd.

Osobistą niechęć proszę przekazywać sobie poprzez PW.

fankaryharda, Czy czasem nie przesadziłaś z podpisem?

Sprawdź proszę Regulamin forum.

8. Utrudnianie przeglądania forum innym Użytkownikom, poprzez np. dodawanie grafiki sporych rozmiarów do podpisu grozi upomnieniem/ostrzeżeniem. Dozwolone są maksymalnie trzy userbary w podpisie lub jeden obrazek o wymiarach do 400x60px.

8.1 Niedozwolone jest wklejanie linków oraz materiałów wideo w podpisie bez wcześniejszego porozumienia z jednym z Administratorów*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×