Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Bajka63

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, wyczuwam nutkę podobieństwa. Z tym społeczeństwem i humorem. Jak jestem wesoła to poprostu i wtedy nie mam problemu z ludźmi.

 

Mam nadzieję, że sobie w końcu poradzisz, dobrze że tu jesteś. Dobrze, że jesteś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo to jakoś tak trudno każdemu z osobna tłumaczyć łopatologicznie, że mam dzień w którym widzę świat jak zbiorowisko bezsensu i paranoi z domieszką hipokryzji...... Otoczenie co najwyżej za moimi plecami będzie kreślić kółka w okolicy głowy.

 

No to włączam muzykę ( w zależności od stanu emocji - od rocka, po bluesa, albo dla odmiany Metalicę )....... i tak łażę po domu, usiłując sobie wytłumaczyć że jutro :mhm: na pewno będzie lepszy dzień......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja na jutro.. Jak obudzisz się jutro to będzie dziś. Myśl nad lepszym dzisiaj.

 

Nie wiem, nie wiem. Sama jestem nowa w swojej sytuacji i szukam rady. Wiem, ze trzeba trochę olać ludzi. Zwracac uwagę na tych istotnych, którym na Tobie zależy. Mieć grunt.. Nie wiem jak to jest mieć grunt.

Jesteśmy wszyscy w tym samym bagnie. Ale chyba musimy sobie jakoś pomóc i wyjść, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !! chyba uda mi się pójść spać.... :) w końcu jakoś muszę przygotować się na ten lepszy dzień ..... Tobie życzę poranka z nastrojem na pokonywanie gór

Dobranoc... :)

 

-- 09 lis 2011, 23:02 --

 

Dzięki !! chyba uda mi się pójść spać.... :) w końcu jakoś muszę przygotować się na ten lepszy dzień ..... Tobie życzę poranka z nastrojem na pokonywanie gór

Dobranoc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×