Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

No to spróbuję, bo zero pociągu, chyba paro mnie wykastrowało bo było 40 mg i to dość długo

 

Najlepiej byłoby chyba z viagrą spróbować, bo działa przed każdym stosunkiem. Mnie już 20mg paroksetyny wykastrowało, to chyba najbardziej kastrujący lek. agoniści dopaminy też pomagają na libido, tzn orgazm, jak jeden kolega z forum tutaj kiedyś napisał, że po bodajże pronoranie miał taki orgazm, że go treszcze od stóp do krańców pleców przychodziły, heh. Ale jak pisałem, skontaktuj sie z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 19:10, Hooded Spirit napisał:

 

Najlepiej byłoby chyba z viagrą spróbować, bo działa przed każdym stosunkiem. Mnie już 20mg paroksetyny wykastrowało, to chyba najbardziej kastrujący lek. agoniści dopaminy też pomagają na libido, tzn orgazm, jak jeden kolega z forum tutaj kiedyś napisał, że po bodajże pronoranie miał taki orgazm, że go treszcze od stóp do krańców pleców przychodziły, heh. Ale jak pisałem, skontaktuj sie z lekarzem.

ja dawno nie miałem orgazmu, erekcja, wytrysk tak, ale bez przyjemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traozdon to lek starej generacji, podobnie jak amitrypttlina imipramina itd. mają one wiecej skutkow ubocznych niz leki antydepresyjne nowej generacji. Kiedys nie zwracalem na to uwagi ale radze nie brać tego szajsu do ust. Ja bralem trittico w niczym nie pomoglo dlugoterminowo natomiast zaszkodzjc zaszkodzilo. Co sie stalo dokladnie to juz nie chxe mi sie opowiadac. Z pozytywow jest uspokojenie ale to nie jwst naturalne uspokojenie tylko nienaturalne, radzę nie brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oko.grzegorz napisał:

mają one wiecej skutkow ubocznych niz leki antydepresyjne nowej generacji. Kiedys nie zwracalem na to uwagi ale radze nie brać tego szajsu do ust.

Nie generalizowałabym tak i nie oceniała tak szybko leku. To, że Tobie zaszkodziło to nie znaczy, że każdemu będzie szkodzić. Mnie np. trazodon w małej dawce wyciągnął z bezsenności, gdzie żadne inne leki nie działały, jako antydepresant się nie sprawdził co prawda, ale mimo wszystko i tak pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, acherontia styx napisał:

Nie generalizowałabym tak i nie oceniała tak szybko leku. To, że Tobie zaszkodziło to nie znaczy, że każdemu będzie szkodzić. Mnie np. trazodon w małej dawce wyciągnął z bezsenności, gdzie żadne inne leki nie działały, jako antydepresant się nie sprawdził co prawda, ale mimo wszystko i tak pomógł.

W trudnych przypadkach bezsennosci jak ktoś nie daje rady może i jest zbawienny, co nie oznacza że pozbawiony skutkoe ubocznych. Chociazby na serce szkodzi poprzez blokade receptorow alfa adrenergicznych. Na bezsenność radzę uzbroić się w cierpliwość, a jak nic nie pomaga, no coz pewnie trzeba uderzyć w chemie. Bezsennosc jest okropna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, biorę wenlafaksynę (150 mg) i Trittico (300 mg) (i jeszcze Ketrel :P ). Myślę, że początkowo organizm musi się przystosować do nowego leku i dawek. Jestem zamulona i ciężko mi się funkcjonuje przez kilka godzin, jak za późno wezmę Trittico a muszę wstać rano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gormogon napisał:

Hej, biorę wenlafaksynę (150 mg) i Trittico (300 mg) (i jeszcze Ketrel :P ). Myślę, że początkowo organizm musi się przystosować do nowego leku i dawek. Jestem zamulona i ciężko mi się funkcjonuje przez kilka godzin, jak za późno wezmę Trittico a muszę wstać rano. 

Nie jestem lekarzem, ale jak dla mnie bardzo dziwne połączenie trittico z wenlą. Az dziw mnie bierze że lekarze takie połączenia stosują. Ale nie chce mi sie wgłębiać w temat. Ale jak sie ktos na takim polaczeniu dobrze czuje to chyba cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem lekarzem, więc nie odpowiem ;)

Ale mam pytanie, wyszperałem w tym wątku 2 informacje: 

1. Przy 150mg ponoć trazadon zmienia profil działania, czy możliwym jest, że jak dojdę do 150mg, to będzie działał mniej nasennie = mniej zmulająco?
2. Wyczytałem, że jednej z użytkowniczek z tego wątku przy 150mg wenli już 25mg triticco ratowało libido. Jeśli by się okazało, że tazadon za mocno mnie usypia i zszedłbym do 25mg, to czy rzeczywiście jest przy tak małej dawce szansa na podniesienie libido, czy to raczej było placebo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Samniewiem napisał:

Przy 150mg ponoć trazadon zmienia profil działania, czy możliwym jest, że jak dojdę do 150mg, to będzie działał mniej nasennie = mniej zmulająco?

Tak.

 

49 minut temu, Samniewiem napisał:

Jeśli by się okazało, że tazadon za mocno mnie usypia i zszedłbym do 25mg, to czy rzeczywiście jest przy tak małej dawce szansa na podniesienie libido, czy to raczej było placebo?

Co do libido się nie wypowiem, ale dawki 25-50mg działają najbardziej sedatywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę od 2 dni trittico 150 mg, docelowo będę mieć dawkę 300 mg. Biorę ok godz 17, między posiłkami, na pusty żołądek.Czy przy trittico xr zatkanie nosa mija? Mam od kilku lat problemy z zatkanym nosem, jednak nie jest to duży dyskomfort. Przy trittico nie da rady oddychać przez nos, do tego pojawił się katar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, oko.grzegorz napisał:

Nie jestem lekarzem, ale jak dla mnie bardzo dziwne połączenie trittico z wenlą. Az dziw mnie bierze że lekarze takie połączenia stosują. Ale nie chce mi sie wgłębiać w temat. Ale jak sie ktos na takim polaczeniu dobrze czuje to chyba cud.

Zaciekawiłeś mnie. Czemu dziwne połączenie?

Od kilku lat biorę. Tylko dawki się zwiększały.

 

9 minut temu, Kia napisał:

Biorę od 2 dni trittico 150 mg, docelowo będę mieć dawkę 300 mg. Biorę ok godz 17, między posiłkami, na pusty żołądek.Czy przy trittico xr zatkanie nosa mija? Mam od kilku lat problemy z zatkanym nosem, jednak nie jest to duży dyskomfort. Przy trittico nie da rady oddychać przez nos, do tego pojawił się katar. 

 

Ja nie mam problemu z zatkanym nosem. Znaczy mam, ale to dlatego, że jestem alergikiem i bardziej kocham swoje zwierzęta niż zdrowie. 😜 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, oko.grzegorz napisał:

Nie jestem lekarzem, ale jak dla mnie bardzo dziwne połączenie trittico z wenlą. Az dziw mnie bierze że lekarze takie połączenia stosują. Ale nie chce mi sie wgłębiać w temat. Ale jak sie ktos na takim polaczeniu dobrze czuje to chyba cud.

Ja brałem 300mg wenli i 150mg trazo i to lekarz mi przepisał. Czułem ciągle napięcie układu nerwowego, ale sex był boski😁

Edytowane przez DEPERS
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kia napisał:

Biorę od 2 dni trittico 150 mg, docelowo będę mieć dawkę 300 mg. Biorę ok godz 17, między posiłkami, na pusty żołądek.Czy przy trittico xr zatkanie nosa mija? Mam od kilku lat problemy z zatkanym nosem, jednak nie jest to duży dyskomfort. Przy trittico nie da rady oddychać przez nos, do tego pojawił się katar. 

Tritico zwiększa wydzielanie tlenku azotu z krwi stąd obrzęki tkanek miękkich(śluzówki), ale i erekcja jest konkretna dzięki temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 godziny temu, Gormogon napisał:

Zaciekawiłeś mnie. Czemu dziwne połączenie?

Od kilku lat biorę. Tylko dawki się zwiększały.

 

 

Ja nie mam problemu z zatkanym nosem. Znaczy mam, ale to dlatego, że jestem alergikiem i bardziej kocham swoje zwierzęta niż zdrowie. 😜 

 

 

Dziwne poniewaz jeden to lek pobudzajacy drugi uspokajacy. No ale w sumie jak nie ma wyraznych przeciwskazan to wszystko mozna mieszać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał:

Ja brałem 300mg wenli i 150mg trazo i to lekarz mi przepisał. Czułem ciągle napięcie układu nerwowego, ale sex był boski😁


Właśnie czuje dzisiaj jakieś lekkie lęki i zastanawiam się, czy to efekt tego, że dopiero zacząłem triticco i musi się ustabilizować, czy będzie tak docelowo...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samniewiem napisał:


Właśnie czuje dzisiaj jakieś lekkie lęki i zastanawiam się, czy to efekt tego, że dopiero zacząłem triticco i musi się ustabilizować, czy będzie tak docelowo...
 

Ja rano po przebudzeniu zawsze na trazodonie miałem jakiś dziwny niepokój, taki z niczego po prostu taki spięty byłem, ale tylko parę tygodni go brałem ze względu na bóle brzucha i bardziej nadpobudliwy byłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Samniewiem napisał:


Właśnie czuje dzisiaj jakieś lekkie lęki i zastanawiam się, czy to efekt tego, że dopiero zacząłem triticco i musi się ustabilizować, czy będzie tak docelowo...
 

Jeśli pojawiły się z czasem włączenia tritico, to efekt instalacji leku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnio z tym triticco powiem Wam. Miałem dotychczas wenlę (75) i dostałem do zestawu triticco (docelowo 150) i o ile na samej wenli już było w miarę, to po dołożeniu triticco (od piątku) wróciły lęki, lekkie myśli s i mimo 9h (wstałem o 8), jest prawie 12, a ja nadal mega zmulony.
Nie wiem, czy to przetrzymam bo już mi sił brakuje po ostatnim czasie, czy jednak nie odpuszczę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

U mnie średnio z tym triticco powiem Wam. Miałem dotychczas wenlę (75) i dostałem do zestawu triticco (docelowo 150) i o ile na samej wenli już było w miarę, to po dołożeniu triticco (od piątku) wróciły lęki, lekkie myśli s i mimo 9h (wstałem o 8), jest prawie 12, a ja nadal mega zmulony.
Nie wiem, czy to przetrzymam bo już mi sił brakuje po ostatnim czasie, czy jednak nie odpuszczę... 

Antydeprsanty zanim się rozrkręcą, to z reguły nasilają lęki i inne efekty uboczne. Na poprawne działanie trzeba czasami poczekać 4-6 tygodni. Zmulenie po trittico też cześciowo mija czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×