Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś brał połączenie Parogen 20 Mg, Wellbutrin 150 Mg, i na noc Tritico 75? 

Biorę aktualnie Parogen 30 ze względu na brak napędu, radości  psych zaproponowała mi dorzucenie Tritico na sen (nie wysypiam się) a następnie stopniowo zmianę z Parogenu na Wellbutrin. Niestety cierpię na zaburzenia lękowe (ZOK, Fobia społ. I lęk uogólniony) i obawiam się że pozbawienie się serotoniny może się okazać brzemienne w skutkach dlatego pomyślałem o pozostawieniu Parogenu chociaż w dawce 20 mg. Co o tym myślicie ?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 6dzien Trittico CR 50mg na noc a i tak zasypiam około 1 w nocy. Do tego Amitryptylina 10mg rano, południe, wieczór. I klonozepam 0,5mg 3 razy dziennie. Jestem strasznie śpiąca, osłabiona,zamulona i nic mi się nie chce. I teraz nie wiem po którym leku może być ta zamułka???

Czy ktoś mógł mi odpowiedzieć na to pytanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ilus napisał:

Biorę 6dzien Trittico CR 50mg na noc a i tak zasypiam około 1 w nocy. Do tego Amitryptylina 10mg rano, południe, wieczór. I klonozepam 0,5mg 3 razy dziennie. Jestem strasznie śpiąca, osłabiona,zamulona i nic mi się nie chce. I teraz nie wiem po którym leku może być ta zamułka???

Czy ktoś mógł mi odpowiedzieć na to pytanie. 

 

Zdecydowanie po klonazepamie.

 

Od zmiany leczenia jest lekarz!

Edytowane przez Heledore
Złamanie regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpConroe napisał:

 

Zdecydowanie po klonazepamie.

 

Od zmiany leczenia jest lekarz!

Myślisz że to po tym jestem tak zamulona i z niechęcona. Cały dzień bym spala. Nic nie robię bo i zawroty głowy mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego klonozepanu i czy w ogóle on jest potrzebny ? To bardzo poważny uzależniający lek . 
u większości ludzi działa nasennie mocno . Osobiście brałam przy napadach drgawkowych teraz już wiadomo ,ze o podłożu anafilaktycznym . I to tylko przy napadach ,oczywiście przy silniej depresji to miało miejsce . Ale to był lek sporadyczny 0,5 mg może raz -dwa na tydzień . Przez okres miesiąca . Prosze to skonsultować z lekarzem ,bo profil tego leku jest bardzo uzależniający ,może wystąpić bezsenność z odbicia lub wtórne napady drgawkowe itd . Jak przy większości benzodiapin . 

 

Edytowane przez Lalunia93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem spytac czy takie objawy jak zwiekszony lęk w ciagu dnia i uczucie bolacych kosci , drapanie w gardle i suchosc w ustach, koncentracja na poziomie -1, plytki oddech i wiele innych , moga byc skutkami przyjmowania Trittico. Biore krotko bo dopiero ze 3 dni na dawce 75mg. Dodam tez ze biore dodatkowo Pregabaliny 450mg, Lamitrin 200mg. Zanim zaczalem brac Trittico mialem tez dosc mocno podniesiony lęk, jednak nie bylo go codziennie lecz ze 4x w tygodniu. Łapał mnie w ciagu dnia i w zasadzie nie puszczal po mimo tego ze bralem 50mg Hydroksyzyny. Sam nie wiem co sie dzieje bo Prege biore juz od dluzszego czasu i nigdy na niej lęku nie mialem. Teraz jestem nie do zycia lęk codziennie, i brak chęci do zycia. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to moga byc skutki uboczne dolaczenia Trittico ale przewaznie mialem uboki w dosc lekkim wydaniu przez to ze mam dosc bogata historie uzywania substancji psychoaktywnych😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 12:26, Ilus napisał:

Biorę 6dzien Trittico CR 50mg na noc a i tak zasypiam około 1 w nocy. Do tego Amitryptylina 10mg rano, południe, wieczór. I klonozepam 0,5mg 3 razy dziennie. Jestem strasznie śpiąca, osłabiona,zamulona i nic mi się nie chce. I teraz nie wiem po którym leku może być ta zamułka???

Czy ktoś mógł mi odpowiedzieć na to pytanie. 

 

Weź zmień lekarza, bo dość mocne leki ci przepisuje. Od razu ci mówię, że potem jest naprawdę spory problem z odstawianiem takich "mocnych mixów". Mówię serio, a szczególnie ciężko będzie ci odstawić klonazepam, jest mocno uzależniający i żeby go dobrze odstawić to organizm tak mocno domaga się kolejnej dawki, że trzeba się neuroleptykami mocnymi wspomagać, np. zuklopentyksolem. Znam osobę, co brała klonazepam + klomipraminę + olanzapinę i potem właśnie były odjeby przy odstawianiu. Dlatego ja staram nie truć sobie organizmu więcej niż 2 lekami psychotropowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O pieknie czyli w zasadzie lepiej brac SSRI bo chociaz maja fajnego kopa , a tu 150 mg zadnego efektu a libido poszlo w dol. Co dopiero jak wrzuce 300mg pewnie zniknie calkiem. Reszte juz probowalem jakies tam bupropiony, mirtazapiny i buspirony. Chyba zostaje Tianeptyna ale to podbno placebo😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 14:16, PiotrekLondon napisał:

I jescze Preganalina ktora biore tez robi swoje, 300mg Pregi dosc mocno zaburza libido a napewno czucie na czlonku. Moze by tak odstawic Pregabalin to by sie poprawilo? Jakas porada?

porady udzielane są przez lekarza!

Edytowane przez Heledore
Złamanie regulaminu działu leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prege na bank odstawiam , powoli zaczne zaraz schodzi i mysle w tym samym czasie troche Trittico podniesc zeby obeszlo sie bez wiekszego bólu zejscie z pregi bo wiem ze jest ciezko to badziewie odstawic. 

 

Zastanawiam sie jescze czemu niby tak chwala te Trittico jako dodatek do SSRI zeby kontrowac dysfunkcje seksualne jak on sam je zapewnia😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiotrekLondon napisał:

Prege na bank odstawiam , powoli zaczne zaraz schodzi i mysle w tym samym czasie troche Trittico podniesc zeby obeszlo sie bez wiekszego bólu zejscie z pregi bo wiem ze jest ciezko to badziewie odstawic. 

 

Zastanawiam sie jescze czemu niby tak chwala te Trittico jako dodatek do SSRI zeby kontrowac dysfunkcje seksualne jak on sam je zapewnia😎

Nie wiem, może chwalą dodanie niskich dawek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Czy ktoś może udzielić informację której godzinie lub ile czasu przed położeniem do łóżka bierze się Trazodone Glenmark? Kładę się spać pomiędzy 22 a 23 i chciałbym wstawać 5.30 - 6.00. Jednak sen jest krótki budzę się pomiędzy 3 a 4 nad ranem I mam wątpliwości czy nie za wcześnie go biorę, ponieważ 15 minut po przyjęciu leku jestem bardzo senny i padam na fotelu. Wyczytałem na forum że jest to nasenny Trazodon stosuje się bezpośrednio przed snem nie tak jak Triticco 1,5 do 2 godzin przed snem, tylko czy bezpośrednio przed położeniem się do łóżka czy jakiś czas przed położeniem się nikt nie napisał. Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ nie pamiętam dokładnie co powiedział lekarz ponieważ byłem po kilku nocach w które spałem po 2, 3 godziny.

 

Edytowane przez Andy1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×