Skocz do zawartości
Nerwica.com

Totalna bezsilność


Mariusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie co potrafię to wymieniać negatywne cechy swojej osoby . Jestem zakompleksionym 25 latkiem z całym arsenałem BPD i depresji . Wkurza mnie moje życie i ta świadomość że niby wiem co powinienem robić ale za cholerę nie potrafię się do tego zmusić . Nic mnie nie cieszy, nic mnie nie interesuje , nie lubię swojej pracy. Nic mi sie nie chce a zarazem chce. Studiowałem, miałem iść na 2 rok, rzuciłem studia, bo mnie wkurzały pomimo, że chciałem być na tym kierunku jednakże inaczej go sobie wyobrażałem, mimo to wkurza mnie to że je rzuciłem. Podchodziłem z 4 razy .

 

Nie mam żadnego hobby , jedynie co umiem to włączyć bezmyślną gierkę i spędzić przed nią cały dzień . Skutecznie zniszczyłem swoich znajomych przez moje dziwne stany emocjonalne wymieszane raz dobrocią na drugi dzień agresywnością i pretensjami o byle co .

 

Byłem wczoraj pierwszy raz u psychologa, szczerze jestem rozczarowany . Terapia ma niby trwać latami a ja nie mam cierpliwości jak tylko sobie to wyobrażam . To co ja mam robić przez ten cały czas ? Leki też mam do kitu wkurza mnie moja lekarka . najbardziej mnie wkurza te mega lenistwo , najchętniej bym się naćpał i spędził w letargu totalnej beztroski całe życie .

 

Nie mam pojęcia co chce robić w życiu , nic mi sie nie chce , nikogo nie mam , nic nie potrafię z tym zrobić . Myśli samobójcze stają się nieodzownym elementem mojego super życia . Osiągnąłem taki poziom mojej bezczynności że tutaj gadanie typu "musisz w siebie uwierzyć" albo wmówić sobie inne pierdoły nie przyniosą żadnego rezultatu .

 

Nie mam pojęcia w którym kierunku się udać , psychoterapia to porażka , leki które mam też . Nie wiem, siedze bezczynnie i nie mam pojęcia co mam robić . Najchętniej wcisnął bym przycisk OFF dotyczący mojego zycia . nie mam ochoty setny raz podchodzić do czegos od nowa . Jedynie co na dzień dzisiejszy sobie wyobrażam to namówię swoją lekarkę aby przepisała fluo abym stał się bezuczuciowym zombie .

Sory za chaos wypowiedzi ale nie umiem ładnie się wypowiadać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie efekty daje terapia poznawczo-behawioralna, czyli jest to około 12-14 sesji. Zapewne trafiłeś na psychodynamiczną, która faktycznie ciągnie się w nieskończoność i nie jest dobra dla ludzi niecierpliwych. Co do leków - zmień lekarkę, skoro Cię tak denerwuje. W takich relacjach niczego nie ugracie.

Może wróc na studia, poszukaj innej pracy, bo przede wszystkim inne otoczenie powinno na Ciebie lepiej wpłynąć.

Życzę powodzenia i dużo siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×