Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od forum..?


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Astro z jedenj strony masz racje, może za często komunikujemy sie na forum tak miedzy sobą i powstaje taki klimat nie zrozumiały dla wszystkich. Ale z drugiej strony nie da sie tak ciagle oficjalnie, kiedy znasz tu sporo ludzi i rozmawiałes z nimi sto razy na gg! Po za tym zawsze troche weselej, ja lubie jakas dawke humoru:) Jezeli chodzi o nowych ludzi i o odsyłanie ich do szukania, nie dziw sie, ale jak czytasz taki sam temat 10 raz......to juz nie chce Ci sie odpisywac, wiec dajemy znac ze to juz było, a jak ktos jest zainteresowany to sobie szuka. Mam nadzieje ze nie zniechęcamy nowych ludzi do pisania na tym forum.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro, lepiej jest czytać książkę z ilustracjami, niz bez....Tak samo jest z tym forum....nieraz gadamy nie na temat, ale jest to odskocznia od nieraz meczących zagadnień..... Niektórych to męczy (moga nie czytac :twisted: ), a innym daje kopa do dalszego odpisywania na posty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej smutaski :D:D:D nie uwazacie ze forum,ta juz istna skarbnica wiedzy na przerozne tematy stala sie dla was mniejszym lub wiekszym uzaleznieniem?byc moze uzaleznienie to za mocne slowo,no to moze mile przyzwyczajenie,takie nieszkodliwe,tylko przynoszace mnostwo korzysci,wsparcia i nadziei na lepsze jutro?bynajmniej w moim przypadku tak jest,praktycznie nie ma dnia zebym tu nie zajrzala,musze zobaczyc co sie dzieje w swiecie seksu i biznesu,o seksie czasami sobie pogadamy,a biznes to kreca na nas psychoterapeuci he,nawet gdy sie nie udzielam w waszych rozmowach to mam potrzebe chociazby ich przeczytania...,czasami gdy jestem nawet zmeczona i mam ochote isc do lozeczka to tu zagladam i wtedy jakos lepiej mi sie spi.Czy macie podobne odczucia?a tak swoja droga to chwala tym co utworzyli to forum,stworzyliscie swoista psychoterapie dla nas,biednych zuczkow badz jej uzupelnienie.Pozdrawiam wszystkich uczestnikow wielkiej akcji "powrot do normalnosci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie na tym forum, kontakt z ludźmi na forum, dzielenie się problemami i radzenie innym - to wszystko sprawia mi przyjemność i bardzo chętnie tu zaglądam. Mam podobnie jak ty Oliwka... Po prostu lubię tu siedzieć - w sumie niedługo wybije mi już pół roku na forum - na żadnym innym tak długo nie wytrzymałem (tu nawet to określenie nie pasuje, bo ja tu nie 'wytrzymuję' tylko zwyczajnie codziennie chcę tu zaglądać). Szkoda, że nie zawsze mam czas tu pisać, niekiedy (siła wyższa) mam długie przerwy w pisaniu tutaj, ale jak już mam czas coś napisać to robię to z czystą przyjemnością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Oliwko :P ,jestem miło przyzwyczajona,jak to powiedziałas ;)

Nie uważam że to cos złego.Fakt,absorbuje mnie bardzo,czasem może aż za...ale co tam,nic w związku z tym nie zaniedbuję :roll:;)

Poza tym "poznałam" dzieki temu forum wspaniałych ludzi z podobnymi problemami a jedna nawet osobiscie i kontakt jest super :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum to miejsce gdzie wreszcie jestem sobą. Nie muszę udawać dobrego humorku, uśmiechać się na siłę i mówić, że wszystko jest ok (choć nie jest). Mogę powiedzieć co mi "leży na wątrobie",poczytać Wasze opinie o lekach (mój lekarz nawet nie wspomniał o efektach ubocznych zapisanych leków, tu się dokładnie dowiedziałam) i zacząć wierzyć, że będzie dobrze, więc...dzięki za to forum! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda jestem zarejestrowany na tym forum dopiero od 5 dni, ale już teraz czuję "przyzwyczajenie" do zaglądania tutaj :smile: Widzę po prostu, że są tutaj ludzie, którym bez problemu mogę powiedzieć o tym, co mnie denerwuje i powoduje, że czasem czuje się po prostu okropnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przyznam się co mi tam. To forum to mój nałóg - heh na szczęście jedyny :). Wczoraj w związku z jednym wydarzeniem nad którym się nie będę rozwodzić postanowiłam sobie że nic tu nie skrobnę, póki sobie tego i owego nie przemyślę. Bo już sama widze że czasem się potrafię nieźle zamotać - nawet pisząc tu. I co? Możecie własnie zobaczyć jaka ze mnie konsekwentna osoba. hehe

Ogólnie to myślę że powinnam stąd zniknąć na jakiś czas bo jakaś konfliktowa się robię ...hmmm. Chyba mi przejdzie niedługo. Ale jak tu odwyknąć na parę dni ?? Nałóg to nałóg. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. :D

Heh, to właśnie wątek dla mnie!! Jestem uzależniona od forum, liczę na to że kiedyś mi przejdzie! Może jak zmienię pracę na bardziej absorbującą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem uzależniona, lubię je przeglądać pisać, ale nie siedzę od rana do późnej nocy i śledze każdy nowy post.

 

Chociaż przyznać muszę że od kiedy czytam forum i rozmawiam z wami to dowiedziałam sie bardzo dużo o czym nigdy nie wiedziałam i pewnie bym się prędko nie dowiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×