Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od forum..?


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. :D jednakże zamiast pomagać, rozmawiać , to zaczynam reagować agresywnie na ludzi którzy mają inne zdanie....CZY JA WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁAM???? :roll: tak więc musze wziąść odwyk i zacząć wietrzyć tem głupi muzg , dopóki nie zrozuzmie że to nie jest najlepszy pomysł. a ponieważ temperatura na dworze -9 i brak wiatru to może to troche potrwać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie nie tylko Ty jestes uzależniona :lol: Jak mam zjazd.....i wiem ze nie zajrze tu przez cały dzien, to mnie szlag trafia!!!!! Potem czytam po łebkach wszystkie posty....i odpisuje głupoty, bo nie dokonca jestem w temacie! Ale mam plan- podczas zjazdów napisze prosbe do wszystkich, by sie nie udzielali na forum.......bo nie nadązam czytać....hehe:)

A co o tej agresji.....hem - czasem mam ochote komus dowalić....albo dodac pare kurewek do postu....ale staram sie delikatnie:) Ale w zamian za to .....potrafi ode mnie wiać ironią- nie moge sie poprostu czasem powstrzymać! Jak ktos tu pisze, ze nie bedzie sie chwalił.....ale jest kozakiem!!!!!- normalnie mnie to rozwala! ( nie gniewaj sie Mikołaj, to w ramach mojej szczerości do bólu):)

Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam swoimi wypowiedziami, staram sie byc tolerancyjna w stosunku do innych niz moje pogladów.......nie wiem czy mi to wychodzi:)

Mam tez nadzieje ze kazdy zna sie na zartach....bo tych ostatnio u nas nie brakuje............:)

Lubie was .....hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie mysle ze poprostu nowych musicie troche przydusic, bo wy zadzicie na tym forum i wy byliscie piersi tutaj

 

takie mam wrazenie i nawet sobie mysle ze Ci z nerwica nie rozmia sie miedzy soba a co dopiero normalni ludzie maja nas rozumiec

 

taka prawda jesli umiesz liczyc licz na siebie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie mysle ze poprostu nowych musicie troche przydusic, bo wy zadzicie na tym forum i wy byliscie piersi tutaj

Absolutnie nie! A powiedz co Ty byś sobie pomyslał gdybym ja tak napisała: Nie chce sie chwalic, ale jestem zajebista, wszyscy mnie w moim miescie znaja i wszyscy sie mnie boja........- no przeciez to jest troche smieszne :lol:

Ale jak zauwazyłes Mikołaj Twoj problem z dziewczyna potraktowalismy całkiem powazne - ja rowniez:)......... ale tego "kozackiego" tekstu musiałam sie czepic.....poprostu nie mogłam sobie odpuścić!....nie gniewaj sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie miło mi czytać opinie o tym, że nasze forum jest dla Was czymś więcej niż zwykłą stronką na którą wpada się raz na jakiś czas.

 

Pamiętajcie, że MY wspólnie, wszyscy bez wyjątku, tworzymy je non stop. Staje się coraz większe, lepsze.

 

Dziękuję Wam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie miło mi czytać opinie o tym, że nasze forum jest dla Was czymś więcej niż zwykłą stronką na którą wpada się raz na jakiś czas.

Shadow_no wiesz....ostatnio siedze na tym forum po 8 godzin dziennie i nie moge sie oderwac!!!:) strasznie mi sie tu podoba:) jeszcze nic wirtualnego mnie tak nie wciągnęło jak Twoja stronka:) i dzieki niej poznałam naprawde fajnych ludzi:) ....czasem czuje sie jakbym rozmawiała z jakimis starymi kumplami!! rewelka!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze to Forum pozwolilo mi przetrwac moj najgorszy atak DD, z ktorym nie poradzili sobie Psychiatrzy i Neurolodzy.

 

To byl taki most miedzy mna, a rzeczywistoscia.

 

Druga strona medalu jest jednak taka, ze czesto zanizamy loty, czesto ludzie nie traktuja Forum zbyt powaznie, rejestruja sie tylko po to, zeby gdzies zaistniec, (nie pisze tu o starych wyjadaczach:)

 

W pewnym momencie zmartwilo mnie rowniez tworzenie pewnych klik.

A wedlug mnie trzeba miec do tego dystans. Mojego Meza poznalam w Internecie. Wczesniej spotkalam sie z dziesiatkami ludzi z Netu i zestawienie Net-Real bylo czesto zasmucajace.

Aczkolwiek, czesto taka Przyjazn netowa jest duzo cenniejsza niz realna.

 

Czesto ludzie powtarzaja watki, pytania-na ktore sa tu juz odpowiedzi. Mnie sama pytaja na privie, o cos, o czym pisalam juz dluuuuuuugo, ale tak jest wszedzie.

 

Podziwiam tez ogromnie Ludzi, ktorzy odwazyli sie pokazac swoj wizerunek na tym Forum publicznie.

 

Tez bym chciala, ale nie mam odwagi. W koncu pisalam o swoich Bliskich, nie tylko o sobie.

To, ze Oni zrani mnie, nie oznacza, ze teraz ja moge Ich.

 

Bibi-nic sie nie martw. Nie mam juz zalu. Jestes b.wartosciowa i madra Osoba i tego sie trzymaj:) Po prostu, chcialam Ci wtedy powiedziec, zebys nie obwiniala Siebie, ze byc moze nie mialas wtedy wyboru, zeby podjac decyzje o innej drodze, ale przeciez zmienilas te droge i tylko to sie liczy.

 

Pozdrawiam Was goraco.

Pewnie za 1-2h wejde do klosza :-(((

Boze, jak mi przerazliwie smutno...

 

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cichą nadzieję, że jestem na Twojej liście......hehe

 

edit:

 

Ja również musze powiedzieć, że bardzo polubiłem niektóre osoby z forum, co do niektórych jeszcze muszę się przekonać, a inne poznać bardziej. Ale czuję się tu jak w domu. To chyba przez ta atmosferę.....hehe. Ale ogólnie nie ma dnia żebym choc raz tu nie zajrzał. Moze ze strachu.......bo ostatnio nie wyrabiam z czytaniem postów. Co by było gdybym choc jeden dzień, choc na chwilę tu nie zaglądnął...... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany goscia!!!

 

To Melisa ma 68 postow i dopiero ''wpada czasami'' ??? :shock:

 

To, do awansu tak strasznie mam znow daleko :cry:

 

Kryteria moglyby byc takie:

 

ilosc postow, ale i zaangazowanie i intuicja Admina.

 

Ups, to wtedy juz nigdy nie awansuje ;-)

 

a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, OK bede sie starac :-)

 

W Profilach brakuje mi ramki na opis, tak aby kazdy, kto chce mogl wpisac swoj wiek, krotka charakterystyke swojej Osoby, itp.

 

Pozdrawiam cieplo,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 post ( jaka ładna liczna kojarzy wam sie z czyms ? ) hehe ...

Nie dość ze babka kochliwa....to jeszcze ma jakies dziwne skojarzenia..... :lol::lol: No ale w sumie jak by tak odwrocic ta dziewiatke ..... dodac jeszcze jedna szostke.....- to byłby znak szatana....hheeh :lol: to miałas na mysli prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jak melissa to napisała skojarzyło się z tym co jej,ale Ty Olka to już pobiłaś te skojarzenie,Ty to dopiero musisz być urwis! A tak szczerze to Twoje posty Olu są mi chyba tu najbliższe (może przez bardzo podobna dzieciństwo) Tylko Ty wydajesz się być 10000000 razy silniejsza babka niż ja. Ale popracuję tu nad sobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jak melissa to napisała skojarzyło się z tym co jej,ale Ty Olka to już pobiłaś te skojarzenie,Ty to dopiero musisz być urwis! A tak szczerze to Twoje posty Olu są mi chyba tu najbliższe (może przez bardzo podobna dzieciństwo) Tylko Ty wydajesz się być 10000000 razy silniejsza babka niż ja. Ale popracuję tu nad sobą :D

Jezu dziekuje:) miło mi słyszec, ze ktos lubi czytac to co napisze:)

urwisek ze mnie....napewno :lol: hehe:) Wiesz ja raczej nie postrzegam siebie jako silnej psychicznie, wrecz przeciwnie!!! To jest tylko kwestia tego ze pewna droge z nerwiczka mam juz za soba:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że bibi sama się do tego przyznała i nikt jej nie musiał tego mówić. Od dawna miałem wrażenie, że u części użytkowników tego forum strona ta przejęła funkcje zwykłego komunikatora internetowego - pogaduchy między znajomymi. W krótkim czasie objętość forum tak spuchła, że nie da jej się przejrzeć, a nowych użytkowników niektórzy gonią do szukania, a nie zadawania pytań i dzielenia się problemami.

Sam często zgrzytam zębami jak czytam niektóre posty - wieczorami koleżeństwo się nudzi i wymienia się uprzejmościami: posty jedno-, dwu wyrazowe, jednozdaniowe.

Jeśli pisanie na forum uspokaja i odgania demony to dobrze, ale chyba to nie tak miało wyglądać. Z drugiej strony nie samą nerwicą człowiek żyje i trudno byłoby ciągle gonić tych co nie zawsze piszą na temat. Traci na tym przejrzystość, ale może znajdzie się sposób na pogodzenie tych sprzecznych interesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×